ТУР: Родаљега спаковао два комада за опроштај!

Клуб са Црног мора савладао Сивас за првенац у Суперлиги.

Фудбал 18.08.2018 | 09:45
Фудбалери Трабзона уписали су првенац у новој сезони, савладали су гостујући Сивас са 3:1 у другом колу Суперлиге, а најзаслужнији за победу био је двоструки Уго Родаљега.

Исто онај Родаљега који је недавно затражио трансфер и гледа у правцу великог ривала Галатасараја којем је потребан још један играч у навали.

Цео посао домаћа екипа завршила је практично у првих пола сата, када је дошла до вођства од 3:0.

Већ у седмом минуту Олсај Сахан је довео Трабзон у вођство, после асистенције Переире. А онда је на сцену ступио Родаљега.

Најпре је у 14. минуту из пенала дуплирао предност, а 13 минута касније Сахан се нашао у улози асистента, док је Родаљега још једном затресао мрежу.

Пораз гостујуће екипе ублажио је Даглас Переира у четвртом минуту судијске надокнаде првог полувремена.

ТУРСКА 1 - 2. КОЛО