TUR: Rodaljega spakovao dva komada za oproštaj!

Klub sa Crnog mora savladao Sivas za prvenac u Superligi.

Fudbal 18.08.2018 | 09:45
Fudbaleri Trabzona upisali su prvenac u novoj sezoni, savladali su gostujući Sivas sa 3:1 u drugom kolu Superlige, a najzaslužniji za pobedu bio je dvostruki Ugo Rodaljega.

Isto onaj Rodaljega koji je nedavno zatražio transfer i gleda u pravcu velikog rivala Galatasaraja kojem je potreban još jedan igrač u navali.

Ceo posao domaća ekipa završila je praktično u prvih pola sata, kada je došla do vođstva od 3:0.

Već u sedmom minutu Olsaj Sahan je doveo Trabzon u vođstvo, posle asistencije Pereire. A onda je na scenu stupio Rodaljega.

Najpre je u 14. minutu iz penala duplirao prednost, a 13 minuta kasnije Sahan se našao u ulozi asistenta, dok je Rodaljega još jednom zatresao mrežu.

Poraz gostujuće ekipe ublažio je Daglas Pereira u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

TURSKA 1 - 2. KOLO