ФРА: Монако згромио Нант у гостима!

Кнежеви са убилачким инстинктом, Јоветић не прашта! Нант је равноправан ривал, али је Монако искористио прилике.

Фудбал 11.08.2018 | 19:15
Кнежеви су коначно победили и то када је било важно, на старту нове сезоне у француској Лиги 1. После неколико болних пораза на припремама и дебакла против Пари Сен Жермена у Суперкупу, Кнежеви су у гостима савладали Нант са 3:1.

Према свему приказаном на терену, Канаринци нису заслужили овако убедљив пораз, али Монако је знатно квалитетнија и искуснија екипа.

А врло добру партију за госте пружио је црногорски нападач Стеван Јоветић који је у 80. минуту дуплирао предност Монака.

Мрежу домаћих начео је Рони Лопеш у 69. минуту, а стрелац трећег поготка био је Радамел Фалкао у 83. минуту. Коначан резултат поставио је Емилијано Сала у другом минуту судијске надокнаде.

Ипак, навијачи Нанта имаће И нешто лепо за памћење са ове утакмице. Дебитовао је за Канаринце Абудлај Дабо стар 17 година и пет месеци. То га чини најмлађим дебитантом у историји Нанта у последњих 20 година.

ЛИГА 1 - 1. КОЛО