FRA: Monako zgromio Nant u gostima!

Kneževi sa ubilačkim instinktom, Jovetić ne prašta! Nant je ravnopravan rival, ali je Monako iskoristio prilike.

Fudbal 11.08.2018 | 19:15
Kneževi su konačno pobedili i to kada je bilo važno, na startu nove sezone u francuskoj Ligi 1. Posle nekoliko bolnih poraza na pripremama i debakla protiv Pari Sen Žermena u Superkupu, Kneževi su u gostima savladali Nant sa 3:1.

Prema svemu prikazanom na terenu, Kanarinci nisu zaslužili ovako ubedljiv poraz, ali Monako je znatno kvalitetnija i iskusnija ekipa.

A vrlo dobru partiju za goste pružio je crnogorski napadač Stevan Jovetić koji je u 80. minutu duplirao prednost Monaka.

Mrežu domaćih načeo je Roni Lopeš u 69. minutu, a strelac trećeg pogotka bio je Radamel Falkao u 83. minutu. Konačan rezultat postavio je Emilijano Sala u drugom minutu sudijske nadoknade.

Ipak, navijači Nanta imaće I nešto lepo za pamćenje sa ove utakmice. Debitovao je za Kanarince Abudlaj Dabo star 17 godina i pet meseci. To ga čini najmlađim debitantom u istoriji Nanta u poslednjih 20 godina.

LIGA 1 - 1. KOLO