Видео - РУС: ЦСКА са пенала избјегао шамар у Сибиру!

Јенисеј имао играча више и водио до 11 минута пре краја, али. . .

Фудбал 11.08.2018 | 19:00
Московски ЦСКА наставља да тумара на старту сезоне. Ни у трећем колу Премијер лиге Армејци нису успели да упишу прву победу. После 90 минута велике борбе у Краснојарску, Јенисеј је освојио бод (1:1).

А како су се развијале ствари, Московљани би морали да буду задовољни и са тим једним бодом. Наиме, у 50. минуту остали су са играчем мање не терену јер је Набабкин са земље ногом у стомак удариоФегора Огудеа.

Само осам минута било је потребно да Јенисеју да искористи бројчану предност – Бодул је проиграоКостјукова, овај побегао одбрани ЦСКА и пребацио истрчалог Игора Акинфејева.

Морали су Армејци након тога коначно озбиљније да нападну противника, а свакако им је било теже да то ураде са играчем мање.

Играо се 78. минут када је Марио Фернандес пао малтене на самој ивици казненог простора после дуела са Дарко Бодулом, а судија показао на белу тачку. Сигуран извођач пенала био је Абел Ернандез па је тако ЦСКА ипак избегао пораз.

РУСИЈА 1 - 3. КОЛО