Video - RUS: CSKA sa penala izbjegao šamar u Sibiru!

Jenisej imao igrača više i vodio do 11 minuta pre kraja, ali. . .

Fudbal 11.08.2018 | 19:00
Moskovski CSKA nastavlja da tumara na startu sezone. Ni u trećem kolu Premijer lige Armejci nisu uspeli da upišu prvu pobedu. Posle 90 minuta velike borbe u Krasnojarsku, Jenisej je osvojio bod (1:1).

A kako su se razvijale stvari, Moskovljani bi morali da budu zadovoljni i sa tim jednim bodom. Naime, u 50. minutu ostali su sa igračem manje ne terenu jer je Nababkin sa zemlje nogom u stomak udarioFegora Ogudea.

Samo osam minuta bilo je potrebno da Jeniseju da iskoristi brojčanu prednost – Bodul je proigraoKostjukova, ovaj pobegao odbrani CSKA i prebacio istrčalog Igora Akinfejeva.

Morali su Armejci nakon toga konačno ozbiljnije da napadnu protivnika, a svakako im je bilo teže da to urade sa igračem manje.

Igrao se 78. minut kada je Mario Fernandes pao maltene na samoj ivici kaznenog prostora posle duela sa Darko Bodulom, a sudija pokazao na belu tačku. Siguran izvođač penala bio je Abel Ernandez pa je tako CSKA ipak izbegao poraz.

RUSIJA 1 - 3. KOLO