РУС: А шта друго него - реми!

Уз страшан гол и пријем у стилу Бергкампа! Урал и Динамо из Москве играли 1:1.

Фудбал 11.08.2018 | 07:45
Када смо најављивали овај меч окарактерисали смо Урал и Динамо из Москве као "краљеве ремија", а то се на крају и обистинило јер су ова два тима играла 1:1 (0:0).

Динамо из Москве је тако и трећи меч у сезони играо нерешено, а Урал је на овај начин стигао до првог бода у шампионату.

Домаћин Урал је свакако био далеко ближи победи. У првом полувремену није било голова, али су зато Бумбари стигли у предност после гола Румуна Ерика Бицфалвија у 54. минуту. Био је то фантастичан пријем, каквог се не би постидео ни Денис Бергкамп, а касније и фантастична езекуција.

Страшан гол!

Ипак, Динамо је успео да се провуче непоражен. Јевгениј Марков је одлично пратио акцију и после центаршута са десне стране погодио је гол противника.

За коначних 1:1.

РУСИЈА 1 - 3. КОЛО