RUS: A šta drugo nego - remi!

Uz strašan gol i prijem u stilu Bergkampa! Ural i Dinamo iz Moskve igrali 1:1.

Fudbal 11.08.2018 | 07:45
Kada smo najavljivali ovaj meč okarakterisali smo Ural i Dinamo iz Moskve kao "kraljeve remija", a to se na kraju i obistinilo jer su ova dva tima igrala 1:1 (0:0).

Dinamo iz Moskve je tako i treći meč u sezoni igrao nerešeno, a Ural je na ovaj način stigao do prvog boda u šampionatu.

Domaćin Ural je svakako bio daleko bliži pobedi. U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali su zato Bumbari stigli u prednost posle gola Rumuna Erika Bicfalvija u 54. minutu. Bio je to fantastičan prijem, kakvog se ne bi postideo ni Denis Bergkamp, a kasnije i fantastična ezekucija.

Strašan gol!

Ipak, Dinamo je uspeo da se provuče neporažen. Jevgenij Markov je odlično pratio akciju i posle centaršuta sa desne strane pogodio je gol protivnika.

Za konačnih 1:1.

RUSIJA 1 - 3. KOLO