РУС: Ростов дошао, видио и побиједио ЦСКА!

Први пут за девет година! ЦСКА је у кризи, Ростов повео већ после седам минута и онда релативно лако сачувао предност.

Фудбал 06.08.2018 | 08:15
Армија озбиљно губи корак већ на старту нове сезоне у руској Премијер лиги. После ремија у првом колу, ЦСКА је у недељу на свом терену доживео изненађујући пораз од Ростова са 1:0.

Била је то још једна небедљива, на моменте и јалова партија московског великана и свакако да навијачи ЦСКА имају доста разлога за забринутост.

Да све буде горе по Армејце, Ростов је већ у седмом минуту дошао до предности и сачувао је до краја утакмице без већих проблема.

У акцији која је претходила поготоку, Дмитриј Скопинцев је упутио веома добар центаршут са леве стране, а највиши у скоку био је Сергеј Паршивљук и главом савладао голмана Акинфејева.

Покушавали су фудбалери ЦСКА у другом полувремену на разне начине да стигну макар до изједначање, али је одбрана Ростова била на висини задатка.

Иначе, ово је била прва победа Ростова на стадиону ЦСКА још од априла 2009. године.