RUS: Rostov došao, vidio i pobijedio CSKA!

Prvi put za devet godina! CSKA je u krizi, Rostov poveo već posle sedam minuta i onda relativno lako sačuvao prednost.

Fudbal 06.08.2018 | 08:15
Armija ozbiljno gubi korak već na startu nove sezone u ruskoj Premijer ligi. Posle remija u prvom kolu, CSKA je u nedelju na svom terenu doživeo iznenađujući poraz od Rostova sa 1:0.

Bila je to još jedna nebedljiva, na momente i jalova partija moskovskog velikana i svakako da navijači CSKA imaju dosta razloga za zabrinutost.

Da sve bude gore po Armejce, Rostov je već u sedmom minutu došao do prednosti i sačuvao je do kraja utakmice bez većih problema.

U akciji koja je prethodila pogotoku, Dmitrij Skopincev je uputio veoma dobar centaršut sa leve strane, a najviši u skoku bio je Sergej Paršivljuk i glavom savladao golmana Akinfejeva.

Pokušavali su fudbaleri CSKA u drugom poluvremenu na razne načine da stignu makar do izjednačanje, ali je odbrana Rostova bila na visini zadatka.

Inače, ovo je bila prva pobeda Rostova na stadionu CSKA još od aprila 2009. godine.