СЛС: Радник надиграо Земун, у Крушевцу нерешено

Фудбалери Радника победили су Земун у Сурдулици са 2:1, у трећем колу Супер лиге.  Радник трећи! Одигране још две утакмице суботњег програма трећег кола националног првенства.

Фудбал 05.08.2018 | 12:00
Голове за победнички тим дали су Ристо Ристовић у 24. и Френсис Кјеремех у 27. минуту, док је стрелац за поражене у 65. био Ненад Цветковић.

Радник је избио на треће место на табели српског првенства са шест бодова.

Земун је поражен после два нерешена резултата на почетку сезоне и на 14. је месту, а недостатак новог фудбалера Црвене звезде Вељка Симића се већ осећа.

Напредак и Бачка играли су у Крушевцу нерешено 1:1 и обе екипе после три кола имају четири бода.

Бачка је водила у Крушевцу од 29. минута поготком Небојше Гаврића, а бод Напретку је у 69. донео Ибрахима Ндиаје.

После победе Чукаричког над Мачвом и Црвене звезде над Вождовцем, добили смо још два резултата трећег кола Суперлиге.

Радник је у Сурдулици савладао Земун 2:1 и попео се на високо треће место, док су Напредак и Бачка одиграли нерешено у Крушевцу - 1:1.

Другу победу Сурдуличанима у прва три кола сезоне донели су Ристо Ристовић и Френсис Кјеремех головима у 24. и 27. минуту. Ненад Цветковић је у 65. наговестио да би Земун могао да избегне пораз, међутим, то се није догодило.

Радник је одлично почео сезону, а видећемо да ли може да понови дебитантску годину у најјачем рангу домаћег фудбала, када је успео да се пласира у плеј-оф.

Гости су у Крушевцу повели у 29. минуту преко Небојше Гаврића у 29. минуту, али је свој тим пораза спасио Ибрахима Ндиаје у 69.