SLS: Radnik nadigrao Zemun, u Kruševcu nerešeno

Fudbaleri Radnika pobedili su Zemun u Surdulici sa 2:1, u trećem kolu Super lige.  Radnik treći! Odigrane još dve utakmice subotnjeg programa trećeg kola nacionalnog prvenstva.

Fudbal 05.08.2018 | 12:00
Golove za pobednički tim dali su Risto Ristović u 24. i Frensis Kjeremeh u 27. minutu, dok je strelac za poražene u 65. bio Nenad Cvetković.

Radnik je izbio na treće mesto na tabeli srpskog prvenstva sa šest bodova.

Zemun je poražen posle dva nerešena rezultata na početku sezone i na 14. je mestu, a nedostatak novog fudbalera Crvene zvezde Veljka Simića se već oseća.

Napredak i Bačka igrali su u Kruševcu nerešeno 1:1 i obe ekipe posle tri kola imaju četiri boda.

Bačka je vodila u Kruševcu od 29. minuta pogotkom Nebojše Gavrića, a bod Napretku je u 69. doneo Ibrahima Ndiaje.

Posle pobede Čukaričkog nad Mačvom i Crvene zvezde nad Voždovcem, dobili smo još dva rezultata trećeg kola Superlige.

Radnik je u Surdulici savladao Zemun 2:1 i popeo se na visoko treće mesto, dok su Napredak i Bačka odigrali nerešeno u Kruševcu - 1:1.

Drugu pobedu Surduličanima u prva tri kola sezone doneli su Risto Ristović i Frensis Kjeremeh golovima u 24. i 27. minutu. Nenad Cvetković je u 65. nagovestio da bi Zemun mogao da izbegne poraz, međutim, to se nije dogodilo.

Radnik je odlično počeo sezonu, a videćemo da li može da ponovi debitantsku godinu u najjačem rangu domaćeg fudbala, kada je uspeo da se plasira u plej-of.

Gosti su u Kruševcu poveli u 29. minutu preko Nebojše Gavrića u 29. minutu, ali je svoj tim poraza spasio Ibrahima Ndiaje u 69.