РУС: Уфа зауставила првака Русије!

Локомотива не може да га да: Бразилски голман скинуо пенал у 90+4'.

Фудбал 31.07.2018 | 07:45
Нова сезона, нова и Локомотива. За разлику од шампионске, неубедљива, о чему сведочи податак да је после пораза у сусрету Суперкупа Русије од московског ЦСКА минулог петка (0:1) узела само бод у почетном колу тамошње Премијер лиге, на гостовању Уфи – 0:0.

За тај један поен може да захвали голману Гиљермеу Маринату. Натурализовани Бразилац је у четвртом минуту надокнаде времема укротио ударац из једанаестерца Силвестеру Игбоуну и спречио домаћина да у прилично незанимљивој утакмици дође до сензације.

Претходно, Локоси су играли боље тек за нијансу, у првом делу поништен им је гол Португалца Едера, а неубедљиви судија Михаил Вилков је у 77. минуту пропустио шансу да искључи поменутог Игбоуна, јер је Нигеријац отвореним стопалом нагазио Дмитрија Баринова.

У сваком случају, почетак сезоне коме се тренер Јури Сјомин није надао. А већ у другом колу, у суботу, чекага градски дерби са Спартаком.

РУСИЈА 1 - 1. КОЛО