Какав погодак Милана Радина: Ролинг, па у рашље!

Натерао саиграче да му аплаудирају! Бивши везиста Партизана двоструки стрелац за Актобе.

Фудбал 15.07.2018 | 15:45
Стигао је крајем фебруара Милан Радин у Актобе, играо редовно и добро за петоструког првака Казахстана, а данас су његове добре партије стигле на наплату и у виду голова, пошто је некадашњи везиста Партизана био двоструки стрелац у убедљвој победи свог тима над Атирауом у 18. колу тамошње Премијер лиге – 5:1.

Први гол Радин је постигао у 60. минуту финим ударцем са ивице казненог простора, да би потом учествовао у акцији за 3:0, а сјајну игру крунисао у 82. минуту, акробатски преваривши двојицу чувара, после чега је уследила бомба, неухватљива за голмана. Тим потезом, најлепшим на утакмици, натерао је чак и саиграче да му аплаудирају.

Радину је ово био укупно четврти погодак у дресу Актобеа, који се победом удаљио од опасне зоне. Почасни гол за госте дао је некадашњи шпиц Црвене звезде, Предраг Сикимић.