Kakav pogodak Milana Radina: Roling, pa u rašlje!

Naterao saigrače da mu aplaudiraju! Bivši vezista Partizana dvostruki strelac za Aktobe.

Fudbal 15.07.2018 | 15:45
Stigao je krajem februara Milan Radin u Aktobe, igrao redovno i dobro za petostrukog prvaka Kazahstana, a danas su njegove dobre partije stigle na naplatu i u vidu golova, pošto je nekadašnji vezista Partizana bio dvostruki strelac u ubedljvoj pobedi svog tima nad Atirauom u 18. kolu tamošnje Premijer lige – 5:1.

Prvi gol Radin je postigao u 60. minutu finim udarcem sa ivice kaznenog prostora, da bi potom učestvovao u akciji za 3:0, a sjajnu igru krunisao u 82. minutu, akrobatski prevarivši dvojicu čuvara, posle čega je usledila bomba, neuhvatljiva za golmana. Tim potezom, najlepšim na utakmici, naterao je čak i saigrače da mu aplaudiraju.

Radinu je ovo bio ukupno četvrti pogodak u dresu Aktobea, koji se pobedom udaljio od opasne zone. Počasni gol za goste dao je nekadašnji špic Crvene zvezde, Predrag Sikimić.