Нејмаров гол НАЈКАСНИЈИ икада на Мундијалима!

Други гол Бразила у мечу против Костарике постигнут је у 96:49 минуту 2. кола групне фазе Светског првенства.

Фудбал 23.06.2018 | 14:45
Колико су се Бразилци поигравали са нервира својих навијача, али и навијача свих репрезентација у Групи Е, између осталих и српских.

Плео је Бразил мрежу око гола Костарике и тек у судијској надокнади постигао два гола за велику радост својих навијача, покушај колута напред селектора Аденора Леонарда познатијег као Тите, таћније "Ћиће".

Најпре је фудбалер Барселоне Кутињо у 91. минуту савладао голмана Реал Мадрида и репрезентације Костарике Кејлора Наваса, да би у 97. минуту Нејмарпоставио коначних 2:0, уписавши тако свој 56. гол у дресу Бразила, чиме је избио на треће место листе стрелаца (иза Пелеа - 77 и Роналда - 62 гола).

Куриозитет је да је Нејмар постигао гол у 96:49 минуту утакмице, што је најкасније постигнут погодак у историји светских првенстава још од 1966. године!

Извор: мондо.рс