Nejmarov gol NAJKASNIJI ikada na Mundijalima!

Drugi gol Brazila u meču protiv Kostarike postignut je u 96:49 minutu 2. kola grupne faze Svetskog prvenstva.

Fudbal 23.06.2018 | 14:45
Koliko su se Brazilci poigravali sa nervira svojih navijača, ali i navijača svih reprezentacija u Grupi E, između ostalih i srpskih.

Pleo je Brazil mrežu oko gola Kostarike i tek u sudijskoj nadoknadi postigao dva gola za veliku radost svojih navijača, pokušaj koluta napred selektora Adenora Leonarda poznatijeg kao Tite, taćnije "Ćiće".

Najpre je fudbaler Barselone Kutinjo u 91. minutu savladao golmana Real Madrida i reprezentacije Kostarike Kejlora Navasa, da bi u 97. minutu Nejmarpostavio konačnih 2:0, upisavši tako svoj 56. gol u dresu Brazila, čime je izbio na treće mesto liste strelaca (iza Pelea - 77 i Ronalda - 62 gola).

Kuriozitet je da je Nejmar postigao gol u 96:49 minutu utakmice, što je najkasnije postignut pogodak u istoriji svetskih prvenstava još od 1966. godine!

Izvor: mondo.rs