Хоћете га? Дајте 30.000.000!
Једноставна порука заинтересованим странама!
Фудбал 12.05.2018 | 08:00
Ипак, уколико се одлуче да дугорочно обавежу Португлаца у Премијер лиги челници лондонског тима морају да спреме равно 30.000.000 евра обештећења. Према информацији Калчомерката, Вест Хем би волео да после позајмице трајно откупи 25-годишњег везисту који им је доста помогао у намери да не испадну у Чемпионшип.
Проблем је само што се Интер суочава са рупом од 28.000.000 евра у свом завршном рачуну, пошто су га папрено платили Спортингу својевремено, чак 44.000.000 тако да морају да дижу захтеве за откуп како би избегли додатне губитке.
Познати италијански трансфер сајт пише да ниједан други клуб у Европи, поред Вест Хема, не намерава да плати 30.000.000 за Португалца, па би могла да дође у обзир и нова позајмица у Лондон, с тим да би овог пута била договорена и откупна цена за Марија.
Тиме би Нероазури одложили продају за годину дана, али и избегли нове рупе у буџету.
Извор: моззартспорт
Фото: Ацтион Имагес
Коментари / 0
Оставите коментар