Пуцњава у центру Бањалуке

У центру Бањалуке синоћ око 23:30 часова избила је пуцњава, јавио је бањалучки портал "Блмојград".

Република Српска 07.05.2018 | 05:11
Пуцњава у центру Бањалуке
Према изворима тог портала, до пуцњаве је дошло у Видовданској улици. преко пута зграде Централне банке, а у неколико наврата је испаљено више од 15 метака.

Позивајући се на нзваничне изворе, прво је дошло је  физичког обрачуна између двије групе младића, а онда су почели пуцати.

У том метежу, чула се вриска жена, али нема информација о евентуално повријеђеним лицима.

Више детаља о овој пуцњави биће током дана.

(БН)

Коментари / 44

Оставите коментар
Name

Xxx

07.05.2018 03:30

Хапси Лукацу Постен народ. Не дирај само Татине синове пусти их нека мало пуцају. Воле дјеца пуцати. Дивљи запад је нула за БЛ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Засто је Скембо на слободи

07.05.2018 05:55

Није ми јасно како висеструки преступник провалник и лопов мозе да буде на слободи и поново проваљује и краде по БЛ.Ко га и засто стити.Ста ради тај суд и тузиластво засто га не склоне са улице

Name

ММ

07.05.2018 06:09

Прво када пишеш провјери шта пишеш, пошто су роми то јесте цигани пуцали једне на друге, вјероватно су се превише понапијали. Немојте без потребе тровати народ пошто је и овако народ затрован и превише, и само пише глупости по разноразним порталима...

Name

Гори од Земуна

07.05.2018 06:14

Сав се сљам скупио у том граду.Горе је него у Земуну за вријеме земунског клана.Срамно ста се ради од Републике Спске.

Name

.

07.05.2018 06:19

Како Лукац мозе да буде одговоран ако неко пуца или се потуце? Не браним али мислим да сви ми који цинимо греске треба сносимо последице а не неко други. Мислим искљуцуво на догадјај пуцњаве.

Name

Ре

07.05.2018 06:20

Засто узнемиравате јавност

Name

Ре: ММ

07.05.2018 06:50

Евога сада: опет криви цигани. Протекторат појацати. Ми смо картел!

Name

За ММ

07.05.2018 06:52

Знаци била је туча, пуцало се као да смо дивљи запад. Какве везе има јесу Срби, Роми или марсовци? Битно је да сигурности у граду нема.

Name

Ре

07.05.2018 07:04

Да Лукац озбиљно ради свој посао, тј. да оправдава веома високу плату коју му народ даје, до пуцњаве неби смјело ни доци! Народ га плаца да би био миран и спокојан у своме граду. Оцито, град није град народа, вец нарко и крим мафије.

Name

Пепино

08.05.2018 15:03

Људи немојте прицати глупости ста се тице сигурности био сам присутан и након првог метка дада се цуо кренуо сам вадити мобилни да зовем 122 у року од минут јединица за подрску се вец нацртала на лицу мјеста и похватала оцигледно подивљале роме

Name

XXЛ

07.05.2018 04:00

МА СТРАСНО...БЛ. ЈЕ ПОСТАЛА ДИВЉИ ЗАПАД .ТЈ ДИВЉИ ИСТОК.

ОДГОВОРИТЕ
Name

аскем

07.05.2018 06:11

Бањалука је постала несигуран град због нерада полиције тузиластава и судија.Висеструки преступници познати по кривицним дјелима као сто су крадја теска крадја разбојниство и растурање дрога слободни сетају по граду и поново проваљују по куцама а зна их цијела БЛ и полиција то зна из неког ралога неце да их склони са БЛ улица.

Name

Мистер

09.05.2018 03:57

Безбједан град нема ста!!!!

Name

Реган

07.05.2018 04:06

Осилила се багра придосла на бањалуцки асфалт,па се увукли у снсд,окупирали опстину,телеком,електро,па довели јос багре са планине па сад незнају ста це висе него хајмо мало пуцати,стока невидјена,Бања Лука је нестала давно

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ник Рајдер

07.05.2018 06:22

Несато је: Мусиц Халл,Себастијан,Кајак,Порторико. Сад се само излази у Агапе и у неке симњиве клубове. Отисло све у неку ствар. Нема висе постених туца 1 на 1.

Name

дзоо

07.05.2018 04:19

Само нека је сватовски . Ми смо народ цувени по ратоборности.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Милан

07.05.2018 04:23

Има ли где хајдука

ОДГОВОРИТЕ
Name

хајдук

07.05.2018 06:20

Хајдучки састанак

Name

Каже

07.05.2018 04:25

Она амеба од градоначелника изјави да је град сигуран. Скоро као Њујорк и Чикаго за вријеме Дач Шулца, Лакија Лућиана и Ал Капонеа.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

07.05.2018 05:56

Исправка Лаки Луцано је у Требињу

Name

Ре

07.05.2018 06:05

И он је возан у гепеку ради васпитавања...тако се прича.

Name

ре

07.05.2018 06:10

Није он амеба, он је фекалија - исто као и његов дукљански сабрат Саса Цудиц. Два дегенерика, који само знају трпати у своје дзепове. КАКВА ТЕ ГАМАД ВОДИ БАЊАЛУКО!!!???

Name

Сарма

07.05.2018 06:24

Цак су и ти култни кримоси имали нека правила. Нису због мрког погледа потезали пистоље.

Name

Јој

07.05.2018 04:28

Ма дај ово је сигуран град и вас не смије нико да туце осим васе и насе милиције

ОДГОВОРИТЕ
Name

Нема шта

07.05.2018 04:30

Супер браво, сваки дан све љепше од лепшег у нашој бањалуци.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Реалитиц

07.05.2018 04:47

Стање безбједности добро. К...ц мој добро.... кад излазис у град понесес панцир.

ОДГОВОРИТЕ
Name

јјј

07.05.2018 23:32

Кримоси и требају носити панцир, ако ниси у неком криминалу не требаш да се бојиш.

Name

Бања Лука

07.05.2018 05:02

Веома сигуран град,фактицку миран град,угодан за зивјети.... Пресједница владе Р.С. Зељка Цвијановиц

ОДГОВОРИТЕ
Name

Цорлеоне

07.05.2018 05:08

Због лошег стања у главном граду Српске министар МУП-а РС мора бити смијењен. Што се дуже одуговлачи са том смјеном све више се наноси штета РС.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

07.05.2018 06:21

Ко год да додје и ако додје бице исто. Особа са девијантним понасање је увијек било и бице их ма ко год видио дрзаву или МУП.

Name

ре за ре

07.05.2018 23:33

Тако је брате.

Name

ријесено

07.05.2018 05:35

Не сикирајте се

ОДГОВОРИТЕ
Name

Турбоскара

07.05.2018 05:36

Безбедносна ситуација у РС.је стабилна Рече преЦедник/незнам јел ви знате да је он предЦедник јесто то негдје чули прочитали.Понови Жељкица 113%.И пофали се Квази Министар Лукаћ.Дивно.Фуј

ОДГОВОРИТЕ
Name

аха

07.05.2018 05:36

Ово су вехабије

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бањалучанин

07.05.2018 05:43

Режим каже да је Бања Лука сигуран град. У режимским медијима о овом синочњем догађају нема ни ријечи. Шуте да не би себе демантовали. Али чуће се ...

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

07.05.2018 23:35

Сигуран је ал за лопове није јер се убијају између себе, а и треба тако.

Name

ББ

07.05.2018 06:07

Досло вријеме да када се излази у провод, обавезно понесе И пистољ. Инаце, Бања Лука је миран град.

ОДГОВОРИТЕ
Name

јок

07.05.2018 06:29

Не мозес заспати висе без пистоља испод јастука.Лопови и провалници су се осилили упадају у куце и не обазиру се

Name

хмммм

07.05.2018 06:23

Не треба насједати на ове “пуцњаве”биће тога још и онда ће режим да смјени министра због тога а не због Давида...Стара испробана фора..Лајао је на Источно Сарајево и криминалце а ево му на вратима заиграла мецка и указао се Дјока Здрале и Дарко Елез,јели тако “предсједнице “??

ОДГОВОРИТЕ
Name

Циркузант

07.05.2018 06:25

И пусти дијете да оде у град. Или забрани и прави дебила од њега. Бем ти државу па зар толике Европе, да се родим у овој вукојебини.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мозда

07.05.2018 06:31

Мозда је ово само показна вјезба

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мозда

07.05.2018 06:34

Мозда је ово само показна вјезба. Мозда се кланови "договарају" ко је убио Давида. Или Власт испрообава нове (2500) пуске помоцу којих "истразује" убитство давида, као и да демонстрира снагу против оца Давидова.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Тодор

07.05.2018 08:21

113% сигуран,хахахахахаха

ОДГОВОРИТЕ
Name

Гоца

08.05.2018 04:15

Милораде,није политика мијесање пуре. Лати се посла, упали свој трактор и нестани из насих зивота.

ОДГОВОРИТЕ