Пуцњава у центру Бањалуке
У центру Бањалуке синоћ око 23:30 часова избила је пуцњава, јавио је бањалучки портал "Блмојград".
Република Српска 07.05.2018 | 05:11
Позивајући се на нзваничне изворе, прво је дошло је физичког обрачуна између двије групе младића, а онда су почели пуцати.
У том метежу, чула се вриска жена, али нема информација о евентуално повријеђеним лицима.
Више детаља о овој пуцњави биће током дана.
(БН)

Коментари / 44
Оставите коментарXxx
07.05.2018 03:30Хапси Лукацу Постен народ. Не дирај само Татине синове пусти их нека мало пуцају. Воле дјеца пуцати. Дивљи запад је нула за БЛ.
ОДГОВОРИТЕЗасто је Скембо на слободи
07.05.2018 05:55Није ми јасно како висеструки преступник провалник и лопов мозе да буде на слободи и поново проваљује и краде по БЛ.Ко га и засто стити.Ста ради тај суд и тузиластво засто га не склоне са улице
ММ
07.05.2018 06:09Прво када пишеш провјери шта пишеш, пошто су роми то јесте цигани пуцали једне на друге, вјероватно су се превише понапијали. Немојте без потребе тровати народ пошто је и овако народ затрован и превише, и само пише глупости по разноразним порталима...
Гори од Земуна
07.05.2018 06:14Сав се сљам скупио у том граду.Горе је него у Земуну за вријеме земунског клана.Срамно ста се ради од Републике Спске.
.
07.05.2018 06:19Како Лукац мозе да буде одговоран ако неко пуца или се потуце? Не браним али мислим да сви ми који цинимо греске треба сносимо последице а не неко други. Мислим искљуцуво на догадјај пуцњаве.
Ре
07.05.2018 06:20Засто узнемиравате јавност
Ре: ММ
07.05.2018 06:50Евога сада: опет криви цигани. Протекторат појацати. Ми смо картел!
За ММ
07.05.2018 06:52Знаци била је туча, пуцало се као да смо дивљи запад. Какве везе има јесу Срби, Роми или марсовци? Битно је да сигурности у граду нема.
Ре
07.05.2018 07:04Да Лукац озбиљно ради свој посао, тј. да оправдава веома високу плату коју му народ даје, до пуцњаве неби смјело ни доци! Народ га плаца да би био миран и спокојан у своме граду. Оцито, град није град народа, вец нарко и крим мафије.
Пепино
08.05.2018 15:03Људи немојте прицати глупости ста се тице сигурности био сам присутан и након првог метка дада се цуо кренуо сам вадити мобилни да зовем 122 у року од минут јединица за подрску се вец нацртала на лицу мјеста и похватала оцигледно подивљале роме
XXЛ
07.05.2018 04:00МА СТРАСНО...БЛ. ЈЕ ПОСТАЛА ДИВЉИ ЗАПАД .ТЈ ДИВЉИ ИСТОК.
ОДГОВОРИТЕаскем
07.05.2018 06:11Бањалука је постала несигуран град због нерада полиције тузиластава и судија.Висеструки преступници познати по кривицним дјелима као сто су крадја теска крадја разбојниство и растурање дрога слободни сетају по граду и поново проваљују по куцама а зна их цијела БЛ и полиција то зна из неког ралога неце да их склони са БЛ улица.
Мистер
09.05.2018 03:57Безбједан град нема ста!!!!
Реган
07.05.2018 04:06Осилила се багра придосла на бањалуцки асфалт,па се увукли у снсд,окупирали опстину,телеком,електро,па довели јос багре са планине па сад незнају ста це висе него хајмо мало пуцати,стока невидјена,Бања Лука је нестала давно
ОДГОВОРИТЕНик Рајдер
07.05.2018 06:22Несато је: Мусиц Халл,Себастијан,Кајак,Порторико. Сад се само излази у Агапе и у неке симњиве клубове. Отисло све у неку ствар. Нема висе постених туца 1 на 1.
дзоо
07.05.2018 04:19Само нека је сватовски . Ми смо народ цувени по ратоборности.
ОДГОВОРИТЕМилан
07.05.2018 04:23Има ли где хајдука
ОДГОВОРИТЕхајдук
07.05.2018 06:20Хајдучки састанак
Каже
07.05.2018 04:25Она амеба од градоначелника изјави да је град сигуран. Скоро као Њујорк и Чикаго за вријеме Дач Шулца, Лакија Лућиана и Ал Капонеа.
ОДГОВОРИТЕре
07.05.2018 05:56Исправка Лаки Луцано је у Требињу
Ре
07.05.2018 06:05И он је возан у гепеку ради васпитавања...тако се прича.
ре
07.05.2018 06:10Није он амеба, он је фекалија - исто као и његов дукљански сабрат Саса Цудиц. Два дегенерика, који само знају трпати у своје дзепове. КАКВА ТЕ ГАМАД ВОДИ БАЊАЛУКО!!!???
Сарма
07.05.2018 06:24Цак су и ти култни кримоси имали нека правила. Нису због мрког погледа потезали пистоље.
Јој
07.05.2018 04:28Ма дај ово је сигуран град и вас не смије нико да туце осим васе и насе милиције
ОДГОВОРИТЕНема шта
07.05.2018 04:30Супер браво, сваки дан све љепше од лепшег у нашој бањалуци.
ОДГОВОРИТЕРеалитиц
07.05.2018 04:47Стање безбједности добро. К...ц мој добро.... кад излазис у град понесес панцир.
ОДГОВОРИТЕјјј
07.05.2018 23:32Кримоси и требају носити панцир, ако ниси у неком криминалу не требаш да се бојиш.
Бања Лука
07.05.2018 05:02Веома сигуран град,фактицку миран град,угодан за зивјети.... Пресједница владе Р.С. Зељка Цвијановиц
ОДГОВОРИТЕЦорлеоне
07.05.2018 05:08Због лошег стања у главном граду Српске министар МУП-а РС мора бити смијењен. Што се дуже одуговлачи са том смјеном све више се наноси штета РС.
ОДГОВОРИТЕРе
07.05.2018 06:21Ко год да додје и ако додје бице исто. Особа са девијантним понасање је увијек било и бице их ма ко год видио дрзаву или МУП.
ре за ре
07.05.2018 23:33Тако је брате.
ријесено
07.05.2018 05:35Не сикирајте се
ОДГОВОРИТЕТурбоскара
07.05.2018 05:36Безбедносна ситуација у РС.је стабилна Рече преЦедник/незнам јел ви знате да је он предЦедник јесто то негдје чули прочитали.Понови Жељкица 113%.И пофали се Квази Министар Лукаћ.Дивно.Фуј
ОДГОВОРИТЕаха
07.05.2018 05:36Ово су вехабије
ОДГОВОРИТЕБањалучанин
07.05.2018 05:43Режим каже да је Бања Лука сигуран град. У режимским медијима о овом синочњем догађају нема ни ријечи. Шуте да не би себе демантовали. Али чуће се ...
ОДГОВОРИТЕре
07.05.2018 23:35Сигуран је ал за лопове није јер се убијају између себе, а и треба тако.
ББ
07.05.2018 06:07Досло вријеме да када се излази у провод, обавезно понесе И пистољ. Инаце, Бања Лука је миран град.
ОДГОВОРИТЕјок
07.05.2018 06:29Не мозес заспати висе без пистоља испод јастука.Лопови и провалници су се осилили упадају у куце и не обазиру се
хмммм
07.05.2018 06:23Не треба насједати на ове “пуцњаве”биће тога још и онда ће режим да смјени министра због тога а не због Давида...Стара испробана фора..Лајао је на Источно Сарајево и криминалце а ево му на вратима заиграла мецка и указао се Дјока Здрале и Дарко Елез,јели тако “предсједнице “??
ОДГОВОРИТЕЦиркузант
07.05.2018 06:25И пусти дијете да оде у град. Или забрани и прави дебила од њега. Бем ти државу па зар толике Европе, да се родим у овој вукојебини.
ОДГОВОРИТЕМозда
07.05.2018 06:31Мозда је ово само показна вјезба
ОДГОВОРИТЕМозда
07.05.2018 06:34Мозда је ово само показна вјезба. Мозда се кланови "договарају" ко је убио Давида. Или Власт испрообава нове (2500) пуске помоцу којих "истразује" убитство давида, као и да демонстрира снагу против оца Давидова.
ОДГОВОРИТЕТодор
07.05.2018 08:21113% сигуран,хахахахахаха
ОДГОВОРИТЕГоца
08.05.2018 04:15Милораде,није политика мијесање пуре. Лати се посла, упали свој трактор и нестани из насих зивота.
ОДГОВОРИТЕ