Pucnjava u centru Banjaluke
U centru Banjaluke sinoć oko 23:30 časova izbila je pucnjava, javio je banjalučki portal "Blmojgrad".
Republika Srpska 07.05.2018 | 05:11
Pozivajući se na nzvanične izvore, prvo je došlo je fizičkog obračuna između dvije grupe mladića, a onda su počeli pucati.
U tom metežu, čula se vriska žena, ali nema informacija o eventualno povrijeđenim licima.
Više detalja o ovoj pucnjavi biće tokom dana.
(BN)

Komentari / 44
Ostavite komentarXxx
07.05.2018 03:30Hapsi Lukacu Posten narod. Ne diraj samo Tatine sinove pusti ih neka malo pucaju. Vole djeca pucati. Divlji zapad je nula za BL.
ODGOVORITEZasto je Skembo na slobodi
07.05.2018 05:55Nije mi jasno kako visestruki prestupnik provalnik i lopov moze da bude na slobodi i ponovo provaljuje i krade po BL.Ko ga i zasto stiti.Sta radi taj sud i tuzilastvo zasto ga ne sklone sa ulice
MM
07.05.2018 06:09Prvo kada pišeš provjeri šta pišeš, pošto su romi to jeste cigani pucali jedne na druge, vjerovatno su se previše ponapijali. Nemojte bez potrebe trovati narod pošto je i ovako narod zatrovan i previše, i samo piše gluposti po raznoraznim portalima...
Gori od Zemuna
07.05.2018 06:14Sav se sljam skupio u tom gradu.Gore je nego u Zemunu za vrijeme zemunskog klana.Sramno sta se radi od Republike Spske.
.
07.05.2018 06:19Kako Lukac moze da bude odgovoran ako neko puca ili se potuce? Ne branim ali mislim da svi mi koji cinimo greske treba snosimo posledice a ne neko drugi. Mislim iskljucuvo na dogadjaj pucnjave.
Re
07.05.2018 06:20Zasto uznemiravate javnost
Re: MM
07.05.2018 06:50Evoga sada: opet krivi cigani. Protektorat pojacati. Mi smo kartel!
Za MM
07.05.2018 06:52Znaci bila je tuča, pucalo se kao da smo divlji zapad. Kakve veze ima jesu Srbi, Romi ili marsovci? Bitno je da sigurnosti u gradu nema.
Re
07.05.2018 07:04Da Lukac ozbiljno radi svoj posao, tj. da opravdava veoma visoku platu koju mu narod daje, do pucnjave nebi smjelo ni doci! Narod ga placa da bi bio miran i spokojan u svome gradu. Ocito, grad nije grad naroda, vec narko i krim mafije.
Pepino
08.05.2018 15:03Ljudi nemojte pricati gluposti sta se tice sigurnosti bio sam prisutan i nakon prvog metka dada se cuo krenuo sam vaditi mobilni da zovem 122 u roku od minut jedinica za podrsku se vec nacrtala na licu mjesta i pohvatala ocigledno podivljale rome
XXL
07.05.2018 04:00MA STRASNO...BL. JE POSTALA DIVLJI ZAPAD .TJ DIVLJI ISTOK.
ODGOVORITEaskem
07.05.2018 06:11Banjaluka je postala nesiguran grad zbog nerada policije tuzilastava i sudija.Visestruki prestupnici poznati po krivicnim djelima kao sto su kradja teska kradja razbojnistvo i rasturanje droga slobodni setaju po gradu i ponovo provaljuju po kucama a zna ih cijela BL i policija to zna iz nekog raloga nece da ih skloni sa BL ulica.
Mister
09.05.2018 03:57Bezbjedan grad nema sta!!!!
Regan
07.05.2018 04:06Osilila se bagra pridosla na banjalucki asfalt,pa se uvukli u snsd,okupirali opstinu,telekom,elektro,pa doveli jos bagre sa planine pa sad neznaju sta ce vise nego hajmo malo pucati,stoka nevidjena,Banja Luka je nestala davno
ODGOVORITENik Rajder
07.05.2018 06:22Nesato je: Music Hall,Sebastijan,Kajak,Portoriko. Sad se samo izlazi u Agape i u neke simnjive klubove. Otislo sve u neku stvar. Nema vise postenih tuca 1 na 1.
dzoo
07.05.2018 04:19Samo neka je svatovski . Mi smo narod cuveni po ratobornosti.
ODGOVORITEMilan
07.05.2018 04:23Ima li gde hajduka
ODGOVORITEhajduk
07.05.2018 06:20Hajdučki sastanak
Kaže
07.05.2018 04:25Ona ameba od gradonačelnika izjavi da je grad siguran. Skoro kao Njujork i Čikago za vrijeme Dač Šulca, Lakija Lućiana i Al Kaponea.
ODGOVORITEre
07.05.2018 05:56Ispravka Laki Lucano je u Trebinju
Re
07.05.2018 06:05I on je vozan u gepeku radi vaspitavanja...tako se priča.
re
07.05.2018 06:10Nije on ameba, on je fekalija - isto kao i njegov dukljanski sabrat Sasa Cudic. Dva degenerika, koji samo znaju trpati u svoje dzepove. KAKVA TE GAMAD VODI BANJALUKO!!!???
Sarma
07.05.2018 06:24Cak su i ti kultni krimosi imali neka pravila. Nisu zbog mrkog pogleda potezali pistolje.
Joj
07.05.2018 04:28Ma daj ovo je siguran grad i vas ne smije niko da tuce osim vase i nase milicije
ODGOVORITENema šta
07.05.2018 04:30Super bravo, svaki dan sve ljepše od lepšeg u našoj banjaluci.
ODGOVORITERealitic
07.05.2018 04:47Stanje bezbjednosti dobro. K...c moj dobro.... kad izlazis u grad poneses pancir.
ODGOVORITEjjj
07.05.2018 23:32Krimosi i trebaju nositi pancir, ako nisi u nekom kriminalu ne trebaš da se bojiš.
Banja Luka
07.05.2018 05:02Veoma siguran grad,fakticku miran grad,ugodan za zivjeti.... Presjednica vlade R.S. Zeljka Cvijanovic
ODGOVORITECorleone
07.05.2018 05:08Zbog lošeg stanja u glavnom gradu Srpske ministar MUP-a RS mora biti smijenjen. Što se duže odugovlači sa tom smjenom sve više se nanosi šteta RS.
ODGOVORITERe
07.05.2018 06:21Ko god da dodje i ako dodje bice isto. Osoba sa devijantnim ponasanje je uvijek bilo i bice ih ma ko god vidio drzavu ili MUP.
re za re
07.05.2018 23:33Tako je brate.
rijeseno
07.05.2018 05:35Ne sikirajte se
ODGOVORITETurboskara
07.05.2018 05:36Bezbednosna situacija u RS.je stabilna Reče preCednik/neznam jel vi znate da je on predCednik jesto to negdje čuli pročitali.Ponovi Željkica 113%.I pofali se Kvazi Ministar Lukać.Divno.Fuj
ODGOVORITEaha
07.05.2018 05:36Ovo su vehabije
ODGOVORITEBanjalučanin
07.05.2018 05:43Režim kaže da je Banja Luka siguran grad. U režimskim medijima o ovom sinočnjem događaju nema ni riječi. Šute da ne bi sebe demantovali. Ali čuće se ...
ODGOVORITEre
07.05.2018 23:35Siguran je al za lopove nije jer se ubijaju između sebe, a i treba tako.
BB
07.05.2018 06:07Doslo vrijeme da kada se izlazi u provod, obavezno ponese I pistolj. Inace, Banja Luka je miran grad.
ODGOVORITEjok
07.05.2018 06:29Ne mozes zaspati vise bez pistolja ispod jastuka.Lopovi i provalnici su se osilili upadaju u kuce i ne obaziru se
hmmmm
07.05.2018 06:23Ne treba nasjedati na ove “pucnjave”biće toga još i onda će režim da smjeni ministra zbog toga a ne zbog Davida...Stara isprobana fora..Lajao je na Istočno Sarajevo i kriminalce a evo mu na vratima zaigrala mecka i ukazao se Djoka Zdrale i Darko Elez,jeli tako “predsjednice “??
ODGOVORITECirkuzant
07.05.2018 06:25I pusti dijete da ode u grad. Ili zabrani i pravi debila od njega. Bem ti državu pa zar tolike Evrope, da se rodim u ovoj vukojebini.
ODGOVORITEMozda
07.05.2018 06:31Mozda je ovo samo pokazna vjezba
ODGOVORITEMozda
07.05.2018 06:34Mozda je ovo samo pokazna vjezba. Mozda se klanovi "dogovaraju" ko je ubio Davida. Ili Vlast isproobava nove (2500) puske pomocu kojih "istrazuje" ubitstvo davida, kao i da demonstrira snagu protiv oca Davidova.
ODGOVORITETodor
07.05.2018 08:21113% siguran,hahahahahaha
ODGOVORITEGoca
08.05.2018 04:15Milorade,nije politika mijesanje pure. Lati se posla, upali svoj traktor i nestani iz nasih zivota.
ODGOVORITE