Pucnjava u centru Banjaluke

U centru Banjaluke sinoć oko 23:30 časova izbila je pucnjava, javio je banjalučki portal "Blmojgrad".

Republika Srpska 07.05.2018 | 05:11
Pucnjava u centru Banjaluke
Prema izvorima tog portala, do pucnjave je došlo u Vidovdanskoj ulici. preko puta zgrade Centralne banke, a u nekoliko navrata je ispaljeno više od 15 metaka.

Pozivajući se na nzvanične izvore, prvo je došlo je  fizičkog obračuna između dvije grupe mladića, a onda su počeli pucati.

U tom metežu, čula se vriska žena, ali nema informacija o eventualno povrijeđenim licima.

Više detalja o ovoj pucnjavi biće tokom dana.

(BN)

Komentari / 44

Ostavite komentar
Name

Xxx

07.05.2018 03:30

Hapsi Lukacu Posten narod. Ne diraj samo Tatine sinove pusti ih neka malo pucaju. Vole djeca pucati. Divlji zapad je nula za BL.

ODGOVORITE
Name

Zasto je Skembo na slobodi

07.05.2018 05:55

Nije mi jasno kako visestruki prestupnik provalnik i lopov moze da bude na slobodi i ponovo provaljuje i krade po BL.Ko ga i zasto stiti.Sta radi taj sud i tuzilastvo zasto ga ne sklone sa ulice

Name

MM

07.05.2018 06:09

Prvo kada pišeš provjeri šta pišeš, pošto su romi to jeste cigani pucali jedne na druge, vjerovatno su se previše ponapijali. Nemojte bez potrebe trovati narod pošto je i ovako narod zatrovan i previše, i samo piše gluposti po raznoraznim portalima...

Name

Gori od Zemuna

07.05.2018 06:14

Sav se sljam skupio u tom gradu.Gore je nego u Zemunu za vrijeme zemunskog klana.Sramno sta se radi od Republike Spske.

Name

.

07.05.2018 06:19

Kako Lukac moze da bude odgovoran ako neko puca ili se potuce? Ne branim ali mislim da svi mi koji cinimo greske treba snosimo posledice a ne neko drugi. Mislim iskljucuvo na dogadjaj pucnjave.

Name

Re

07.05.2018 06:20

Zasto uznemiravate javnost

Name

Re: MM

07.05.2018 06:50

Evoga sada: opet krivi cigani. Protektorat pojacati. Mi smo kartel!

Name

Za MM

07.05.2018 06:52

Znaci bila je tuča, pucalo se kao da smo divlji zapad. Kakve veze ima jesu Srbi, Romi ili marsovci? Bitno je da sigurnosti u gradu nema.

Name

Re

07.05.2018 07:04

Da Lukac ozbiljno radi svoj posao, tj. da opravdava veoma visoku platu koju mu narod daje, do pucnjave nebi smjelo ni doci! Narod ga placa da bi bio miran i spokojan u svome gradu. Ocito, grad nije grad naroda, vec narko i krim mafije.

Name

Pepino

08.05.2018 15:03

Ljudi nemojte pricati gluposti sta se tice sigurnosti bio sam prisutan i nakon prvog metka dada se cuo krenuo sam vaditi mobilni da zovem 122 u roku od minut jedinica za podrsku se vec nacrtala na licu mjesta i pohvatala ocigledno podivljale rome

Name

XXL

07.05.2018 04:00

MA STRASNO...BL. JE POSTALA DIVLJI ZAPAD .TJ DIVLJI ISTOK.

ODGOVORITE
Name

askem

07.05.2018 06:11

Banjaluka je postala nesiguran grad zbog nerada policije tuzilastava i sudija.Visestruki prestupnici poznati po krivicnim djelima kao sto su kradja teska kradja razbojnistvo i rasturanje droga slobodni setaju po gradu i ponovo provaljuju po kucama a zna ih cijela BL i policija to zna iz nekog raloga nece da ih skloni sa BL ulica.

Name

Mister

09.05.2018 03:57

Bezbjedan grad nema sta!!!!

Name

Regan

07.05.2018 04:06

Osilila se bagra pridosla na banjalucki asfalt,pa se uvukli u snsd,okupirali opstinu,telekom,elektro,pa doveli jos bagre sa planine pa sad neznaju sta ce vise nego hajmo malo pucati,stoka nevidjena,Banja Luka je nestala davno

ODGOVORITE
Name

Nik Rajder

07.05.2018 06:22

Nesato je: Music Hall,Sebastijan,Kajak,Portoriko. Sad se samo izlazi u Agape i u neke simnjive klubove. Otislo sve u neku stvar. Nema vise postenih tuca 1 na 1.

Name

dzoo

07.05.2018 04:19

Samo neka je svatovski . Mi smo narod cuveni po ratobornosti.

ODGOVORITE
Name

Milan

07.05.2018 04:23

Ima li gde hajduka

ODGOVORITE
Name

hajduk

07.05.2018 06:20

Hajdučki sastanak

Name

Kaže

07.05.2018 04:25

Ona ameba od gradonačelnika izjavi da je grad siguran. Skoro kao Njujork i Čikago za vrijeme Dač Šulca, Lakija Lućiana i Al Kaponea.

ODGOVORITE
Name

re

07.05.2018 05:56

Ispravka Laki Lucano je u Trebinju

Name

Re

07.05.2018 06:05

I on je vozan u gepeku radi vaspitavanja...tako se priča.

Name

re

07.05.2018 06:10

Nije on ameba, on je fekalija - isto kao i njegov dukljanski sabrat Sasa Cudic. Dva degenerika, koji samo znaju trpati u svoje dzepove. KAKVA TE GAMAD VODI BANJALUKO!!!???

Name

Sarma

07.05.2018 06:24

Cak su i ti kultni krimosi imali neka pravila. Nisu zbog mrkog pogleda potezali pistolje.

Name

Joj

07.05.2018 04:28

Ma daj ovo je siguran grad i vas ne smije niko da tuce osim vase i nase milicije

ODGOVORITE
Name

Nema šta

07.05.2018 04:30

Super bravo, svaki dan sve ljepše od lepšeg u našoj banjaluci.

ODGOVORITE
Name

Realitic

07.05.2018 04:47

Stanje bezbjednosti dobro. K...c moj dobro.... kad izlazis u grad poneses pancir.

ODGOVORITE
Name

jjj

07.05.2018 23:32

Krimosi i trebaju nositi pancir, ako nisi u nekom kriminalu ne trebaš da se bojiš.

Name

Banja Luka

07.05.2018 05:02

Veoma siguran grad,fakticku miran grad,ugodan za zivjeti.... Presjednica vlade R.S. Zeljka Cvijanovic

ODGOVORITE
Name

Corleone

07.05.2018 05:08

Zbog lošeg stanja u glavnom gradu Srpske ministar MUP-a RS mora biti smijenjen. Što se duže odugovlači sa tom smjenom sve više se nanosi šteta RS.

ODGOVORITE
Name

Re

07.05.2018 06:21

Ko god da dodje i ako dodje bice isto. Osoba sa devijantnim ponasanje je uvijek bilo i bice ih ma ko god vidio drzavu ili MUP.

Name

re za re

07.05.2018 23:33

Tako je brate.

Name

rijeseno

07.05.2018 05:35

Ne sikirajte se

ODGOVORITE
Name

Turboskara

07.05.2018 05:36

Bezbednosna situacija u RS.je stabilna Reče preCednik/neznam jel vi znate da je on predCednik jesto to negdje čuli pročitali.Ponovi Željkica 113%.I pofali se Kvazi Ministar Lukać.Divno.Fuj

ODGOVORITE
Name

aha

07.05.2018 05:36

Ovo su vehabije

ODGOVORITE
Name

Banjalučanin

07.05.2018 05:43

Režim kaže da je Banja Luka siguran grad. U režimskim medijima o ovom sinočnjem događaju nema ni riječi. Šute da ne bi sebe demantovali. Ali čuće se ...

ODGOVORITE
Name

re

07.05.2018 23:35

Siguran je al za lopove nije jer se ubijaju između sebe, a i treba tako.

Name

BB

07.05.2018 06:07

Doslo vrijeme da kada se izlazi u provod, obavezno ponese I pistolj. Inace, Banja Luka je miran grad.

ODGOVORITE
Name

jok

07.05.2018 06:29

Ne mozes zaspati vise bez pistolja ispod jastuka.Lopovi i provalnici su se osilili upadaju u kuce i ne obaziru se

Name

hmmmm

07.05.2018 06:23

Ne treba nasjedati na ove “pucnjave”biće toga još i onda će režim da smjeni ministra zbog toga a ne zbog Davida...Stara isprobana fora..Lajao je na Istočno Sarajevo i kriminalce a evo mu na vratima zaigrala mecka i ukazao se Djoka Zdrale i Darko Elez,jeli tako “predsjednice “??

ODGOVORITE
Name

Cirkuzant

07.05.2018 06:25

I pusti dijete da ode u grad. Ili zabrani i pravi debila od njega. Bem ti državu pa zar tolike Evrope, da se rodim u ovoj vukojebini.

ODGOVORITE
Name

Mozda

07.05.2018 06:31

Mozda je ovo samo pokazna vjezba

ODGOVORITE
Name

Mozda

07.05.2018 06:34

Mozda je ovo samo pokazna vjezba. Mozda se klanovi "dogovaraju" ko je ubio Davida. Ili Vlast isproobava nove (2500) puske pomocu kojih "istrazuje" ubitstvo davida, kao i da demonstrira snagu protiv oca Davidova.

ODGOVORITE
Name

Todor

07.05.2018 08:21

113% siguran,hahahahahaha

ODGOVORITE
Name

Goca

08.05.2018 04:15

Milorade,nije politika mijesanje pure. Lati se posla, upali svoj traktor i nestani iz nasih zivota.

ODGOVORITE