Судија меча Интер - Јувентус тражио полицијски надзор!

Данијеле Орсато, судија утакмице Интер – Јувентус, нашао се на великом удару после дуела на стадиону 'Ђузепе Меаца'.

Фудбал 02.05.2018 | 08:15
Јувентус је пре неколико дана савладао 'Неразуре' у Милану, иако је до 87. минута губио са 2:1, а Орсато је донео неколико крупних одлука које су утицале на резултат.

Због тога су незадовољни навијачи Интера почели да му прете, па је морао да затражи полицијски надзор, преносе италијански медији.

"Моја деца су уплашена и не желим да будем забринут за њих", пренела је Орсатове речи "Коријере дел Венето".

Према писању тог листа, породица је забринута да их неко не нападне у кући надомак Венеције.

"Да ли смо уплашени? Зар не видите у каквом смо стању", цитирана је његова супруга.

Данијеле је прво у 15. минуту дао директан црвени картон Весину због старта над Манџукићем, у почетку се чинило да је погрешио, али је хрватски репрезентативац открио степен повреде, да би у другом полувремену пропустио да додели други жути картон Миралему Пјанићу и пошаље га у свлачионицу.

Дан касније Наполи је изгубио од Фиорентине 3:0, па је преокрет Јувентуса на 'Меаци' добио још више на значају јер је 'Стара дама' повећала предност у односу на првог пратиоца на четири бода, три кола пре краја сезоне у Серији А.