Sudija meča Inter - Juventus tražio policijski nadzor!

Danijele Orsato, sudija utakmice Inter – Juventus, našao se na velikom udaru posle duela na stadionu 'Đuzepe Meaca'.

Fudbal 02.05.2018 | 08:15
Juventus je pre nekoliko dana savladao 'Nerazure' u Milanu, iako je do 87. minuta gubio sa 2:1, a Orsato je doneo nekoliko krupnih odluka koje su uticale na rezultat.

Zbog toga su nezadovoljni navijači Intera počeli da mu prete, pa je morao da zatraži policijski nadzor, prenose italijanski mediji.

"Moja deca su uplašena i ne želim da budem zabrinut za njih", prenela je Orsatove reči "Korijere del Veneto".

Prema pisanju tog lista, porodica je zabrinuta da ih neko ne napadne u kući nadomak Venecije.

"Da li smo uplašeni? Zar ne vidite u kakvom smo stanju", citirana je njegova supruga.

Danijele je prvo u 15. minutu dao direktan crveni karton Vesinu zbog starta nad Mandžukićem, u početku se činilo da je pogrešio, ali je hrvatski reprezentativac otkrio stepen povrede, da bi u drugom poluvremenu propustio da dodeli drugi žuti karton Miralemu Pjaniću i pošalje ga u svlačionicu.

Dan kasnije Napoli je izgubio od Fiorentine 3:0, pa je preokret Juventusa na 'Meaci' dobio još više na značaju jer je 'Stara dama' povećala prednost u odnosu na prvog pratioca na četiri boda, tri kola pre kraja sezone u Seriji A.