РУС: Армејци преживели Зенит, Бане се повредио!

Без голова у дербију 28. кола руске Премијер лиге!

Фудбал 29.04.2018 | 20:30
ЦСКА слави нулу у Санкт Петербургу. Армејци су одолели на гостовању Зениту (0:0) у дербију 28. кола руске Премијер лиге и сачували треће место на табели које доноси квалификације за Лигу шампиона.

Поред неуспеха на домаћем терену, Зенит ће овај дуел памтити и по повреди Бранислава Ивановићакоји је у 19. минуту уступио место још једном ветерану, Јурију Жиркову.

Тај пех као да је мало утицао на Зенит, који је тек у другом полувремену кренуо свим силама напред.

И ређале су се шансе пред голом Армејаца. У 52. минуту је Емилијано Ригони гађао поред стативе, а 20 минута касније главом је пробао и Доменико Кришито.

Седам минута пре краја утакмице и Антон Заболотни је, такође главом, покушао да затресе мрежу противника, међутим, лопта је прохујала поред леве стативе.

Са том лоптом су прохујале и наде Зенита да може да освоји сва три бода, пошто су Армејци позади збили редове и сачували веома важан реми.

РУСИЈА 1 - 28. КОЛО: