RUS: Armejci preživeli Zenit, Bane se povredio!

Bez golova u derbiju 28. kola ruske Premijer lige!

Fudbal 29.04.2018 | 20:30
CSKA slavi nulu u Sankt Peterburgu. Armejci su odoleli na gostovanju Zenitu (0:0) u derbiju 28. kola ruske Premijer lige i sačuvali treće mesto na tabeli koje donosi kvalifikacije za Ligu šampiona.

Pored neuspeha na domaćem terenu, Zenit će ovaj duel pamtiti i po povredi Branislava Ivanovićakoji je u 19. minutu ustupio mesto još jednom veteranu, Juriju Žirkovu.

Taj peh kao da je malo uticao na Zenit, koji je tek u drugom poluvremenu krenuo svim silama napred.

I ređale su se šanse pred golom Armejaca. U 52. minutu je Emilijano Rigoni gađao pored stative, a 20 minuta kasnije glavom je probao i Domeniko Krišito.

Sedam minuta pre kraja utakmice i Anton Zabolotni je, takođe glavom, pokušao da zatrese mrežu protivnika, međutim, lopta je prohujala pored leve stative.

Sa tom loptom su prohujale i nade Zenita da može da osvoji sva tri boda, pošto su Armejci pozadi zbili redove i sačuvali veoma važan remi.

RUSIJA 1 - 28. KOLO: