Давидов трг од сада и у Градишци
Група грађана Градишке која се и данас окупила да ода пошту Давиду Драгичевићу и подржи његове родитеље у борби за истину данас је у центру овог града поставила таблу са натписом "Трг Давида Драгичевића"
Република Српска 23.04.2018 | 21:59

Речено је и да је постављање табле смболичан чин подршке родитељима Давида Драгичевића и грађанима који се свако вече у исто вријеме окупљају у Бањалуци.

Група грађана Градишке окупља се свако вече у 18:00 у близини Културног центра у знак подршке борби за истину о смрти младог Бањалучанина Давида Драгичевића.
Скупови ће на истом мјесту, како је данас речено бити организовани и наредних дана.
(Импулс)

Коментари / 23
Оставите коментарПа
23.04.2018 20:04Риалити се наставља
ОДГОВОРИТЕКинг
23.04.2018 20:37Нека ти овакав "ријалити" у куци буде.
Бањалуцанин
23.04.2018 21:20Овакав "риалити" нека се пресели у твоје срце и куцу јадо и биједо људска.
хм
23.04.2018 22:19Ово ми лици на преписане обрасце из Србије када се дадне пар хиљада евра зенама у црном да сиром Србије пљују своју земљу и институције.
Паја
23.04.2018 22:32Е мој ПА,,,,ПА ТИ СИ КОЊ.
Одговор
24.04.2018 05:07Да ти дијете траже по ријеци...
Симо
24.04.2018 05:39Слазем се са ПА. Од трагедије људи праве пародију. Правду истјерати на цистац али овакве глупости заборавити. Замисли кад би сваки убијени добио улицу?
РВИ...Па
24.04.2018 05:41Цовјек је цлан секте из које је теско изаци!!! И због тога ме нетребате толику пазњу посвецивати... сваки коментар на његов је сувисан!!!
Ре
24.04.2018 07:39Стоко политицка,,фуј користите овако несто за обрацун са овима на власти
Рио Браво
23.04.2018 20:19Тако треба земјаци да се Давиду ода заслузена поцаст.Срдјан Акексиц херој српске, од власти одбацен,скоро да нема улица и скола,тргова са његовим именом. Све то овој власти смета,,образ,постење,емпатија,правда.
ОДГОВОРИТЕСмокер
23.04.2018 21:11Мој ујак је на плочи споменика палим Борцима Војске Републике Српске,погинуо је бранећи своју отаџбину на ратишту,па такође нема улица названих по њему,тако да не причај којешта...
Јесте
23.04.2018 22:18Срдјан јесте херој људски али немате право говора док не пунудите барем једно име муслимана хероја који је спријецио злодјела над неким Србином, а камоли осудио етницко цисцење федерације и протјеривање 450000 Срба, 10000 Срба Сарајлија је звјерски муцено и побијено, у Зеници су им одсјецане главе и набијани на колац, Федерација је једна велика гробница недузних Срба. А ово око Дyвида постаје цисто политиканство.
Андела
23.04.2018 23:06Ко год није био у БЛ ,21.04.,да да подрску оцу несрецног младица ,без обзира на политицку опредјељеност ,а родитељ је ,нека се стиди .Нека их буде срамота од себе и од своје дјеце !!!
ХХХ
24.04.2018 05:11Свака част људи. Да коначно побједи правда и истина. У свим градовима треба да буде Трг са именом Мученика Давида Драгићевича. Нек побједи ПРАВДА И ИСТИНА СТОП КРИМИНАЛУ И КОРУПЦИЈИ!!!!!!
Ре Андела
24.04.2018 06:14Андела ,молим те не лупај глупости и непросипај памет овдје. Неко је требао превалити 1000 км и успут остати без посла да дође у БЛ. И шта је тамо могао чути и видјети. Могао је видјети дјецу како се кесе на бини и чути оптужбе без доказа. Опаметите се већ једном, ово је постао прави ријалити. А ви сте само спремни нападати људе без основа на овом порталу. Ко год каже нешто што је реално одмах слиједи напад.
реРеАнгела
24.04.2018 07:52Мислим да не треба примјећивати можда оно што је и мало непримерено. Али ако оцу Давора Драгичевића није сметало а ипак су то Давидови другари то треба заборавити. А приче да нема доказа да је врх Мупа хтјео да заташка случај су смијешне. Врх Мупа је покушао да случај оконча и младића прогласи лопов. Такође познати патолог Жељко Каран је непрофесионално одрадио свој дио посла.
Коментар
23.04.2018 21:11Четри случајна пролазника. Још им само недостаје Срђан Пухало.
ОДГОВОРИТЕАмебица
24.04.2018 06:31Написи несто паметно,за промјену...
Јеца
24.04.2018 07:19Коментариси ти ста хоцес тај Трг је ту привремено док се неоконца слуцај Давида и свих мистериозно убијених. А ту би први требао да буде предсједник младих СНСД-а Мурат незнам тацно како се зове посто су Додика пригласили поцасним градјанином града Градиске. Политике ту нема све мајке оцеви ту треба да сврате и упале свјецу а у октобру нека гласају за кога хице.
Оwл
24.04.2018 06:56Подрзавам борбу да се истјера на цистац истина у овом слуцају и да одговарају и кривци и одговорни за пропусте, колико год их има. Али ово сто се ради у Градисци је смијесно и ствара гадјење људима. Новинар Миљан Ковац доведе 5 људи и намјеста их и фотографисе као да су досли на екскурзију. Ста тиме добија, немам појма...
ОДГОВОРИТЕРе
24.04.2018 07:41Ма будале..изгубит цемо изборе због оваквих ствари,,народ са гадјењем прица о политизацији ове трагедије.
тихо
24.04.2018 09:26Аооо колико вас је , ахахахахаха, ни двоцифрен број, паметном доста, идиоти глупи, сектаси фуј...
Андела
24.04.2018 10:34Сви градови ,сиром РС,треба да имају "Трг Давида Драгицевица "и сваки дан у 18 х да се окупљају и тразе истину и правду .Само тако це заститити своје најмилије .