Јокановић о Митровићевој будућности: Ја бих, али…

Није баш тако лако. . .

Фудбал 24.04.2018 | 23:35
Јокановић о Митровићевој будућности: Ја бих, али…
Округлих 10 голова на 14 лигашких утакмица за Фулам. Александар Митровић је на пречац купио симпатије свих на Крејвен Котиџу. Тренер Славиша Јокановић одавно нема дилему. Навијачи су листом за идеју да Фулам откупи Митровићев уговор од Њукасла. Али да ли ће то и урадити остаје да се види на крају сезоне.

Зависиће свакако и од тога да ли ће Фулам обезбедити промоцију у Премијер лигу, а самим тим зарадити и новац за адекватна појачања. Митровић се ту савршено уклапа, иако острвски медији спекулишу да су у Њукаслу решили да искористе његову голгетерску серију у Чемпионшипу и обештећење подигну са 15.000.000 на око 20.000.000 фунти. Јокановић зна да то неће бити лак задатак.

“Обавио је велики посао за нас. Клуб је донео праву одлуку да га доведе да нам помогне. Не знам шта ће се десити у будућности. Под број један, он је Њукаслов играч, а пред њим је Светско првенство. Знам да је он заиста срећан овде, задовољан саиграчима, клубом, градом. И он зна да сам ја задовољан оним што је пружао за нас. Све је отворено, али није то питање за мене. Ако мене питате да ли га желим овде: да, желим. Ако питате клуб да ли желе да остане, вероватно ће и они рећи да. Али како ће се све одвијати у реалном животу видећемо. То није под мојом контролом”, коментарише српски стратег.

Услов број један: Фулам у Премијер лиги.

Извор: моззартспорт

Коментари / 0

Оставите коментар