Гордић: Знали смо да нам Звезда лежи!
„Имали смо много самопоуздања током финалне серије“, поручио сјајни плејмејкер Будућности.
Кошарка 20.04.2018 | 18:30
Еуфорија још увек држи играче новог шампиона регионалног такмичења, а Гордић је признао да ће још дуго бити тако.
„Утисци се још нису слегли и осећај је феноменалан. Још нас држи еуфорија и мислим да неће скоро престајати. Направили смо стварно велику ствар. Пресудила је пре свега наша огромна енергија и жеља. Сви смо дисали као један и мислим да се то видело и на терену. Знали смо да нам Црвена звезда више лежи него Цедевита и са самопоуздањем смо ушли у финале“, рекао је Гордић за ЦДМ.
Током сезоне у клубу нису говорили о освајању титуле, али је она често била у мислима играча.
„Често смо се питали како би било добро да освојимо титулу. Можда и због тога што је мало ко то очекивао. На крају смо и стварно успели то да урадимо што је стварно сјајно. Причали смо и сами пре финала, Евролига дође и прође, а трофеј остаје заувек. За клуб, за град, за навијаче. Ово је историјски успех и то је оно што ће се памтити“, додао је Гордић.
По сопственом признању ово је његова најбоља сезона у каријери.
„Свакако да је ово моја најбоља сезона у каријери. Драго ми је да сам важан члан екипе која је направила историјски успех. Џиле и цели стручни штаб су направили огроман посао од почетка сезоне. Ништа није препуштено случају. Све је било испланирано до најситнијих детаља и на крају се исплатило".
Извор: моззартспорт
Коментари / 0
Оставите коментар