РУС: Краснодар освојио С. Петербург, Зенит све даље од 3. мјеста!

ЦСКА има новог такмаца, гужва у врху руске Премијер лиге.

Фудбал 08.04.2018 | 08:45
Зенит је дочекао Краснодар у Санкт Петербургу, очекивао је да ће победом успети да побегне свом данашњем противнику и да у исто време што више приђе ЦСКА, али се десило управо супротно, Краснодар је славио с 2:1 голом у 88. минуту!

Шатов је водио с 1:0 голом Шатова, Ерокин је изједначио у 33. минуту и све до самог краја утакмице деловало је да ће бити нерешено.

Ипак, тако није мислио Клаесон. Примио је лопту на ивици шеснаестерца, упутио је довољно јак и прецизан ударац и донео је три бода свом тиму голом у 88. минуту!

Прави шок за домаће навијаче...

Са овим тријумфом Краснодар је стигао до свог 44. бода и тренутно држи 4. место на табели. Зенит је на 5. позицији са 42 освојена бода, али и утаккмицом мање. На крају, ЦСКА је на 44 освојена бода, али и две утакмице мање од Краснодара и са једном мање од Зенита.

Борба за треће место траје, али делује да ће у квалификације за Лигу шампиона ЦСКА из Москве. Мада, ни Спартак на другој (47) и Локомотива на првој (49) нису превише далеко.