ПЛ БиХ: Жељо до бода сензационалним голом голмана!

Сва три меча попдневног термина Премијер лиге БиХ завршена су идентичним резултатом - 1:1.

Фудбал 07.04.2018 | 19:30
Плави са Грбавице су на одмор отишли са једним голом заостатка.

Дино Ћорић је у петерцу пронашао Дражена Багарића који се одлично снашао и грудима савладао Ведрана Кјосевског.

Гости из Широкиог Бријега су водили са мининмалних 1:0 све до финиша, када је голман "Плавих Ведран Кјосевски у четвртом минуту надокнаде времена постогао ријетко виђен погодак са 60 метара.

Најзанимиљивије детаље са утакмице Жељезничар - Широки Бријег можете погледати ОВДЈЕ.

Иако су спасили један бод, изабраници Адмира Аџема су дали прилику Зрињском да се са побједом против Сарајева врати у трку за титулу.

Радник и Крупа су у Бијељини одиграли прво полувријеме за заборав, али у другом су ипак поправили утисак.

Крупа, која игра полуфинале Купа БиХ,  је дошла у "шареном" саставу, али ипак стигла до вођства када је Јово Лукић савладао Младена Лучића, а бод за домаћине је донио Душан Мартиновић само четири минута касније.

Оно најважније на утакмици Младости и Слободе у Добој - Какњу се десило у првом полувремену.

И то за један минут!

Младост је до вођства дошла у 43. минуту преко Алдина Шишића, а већ у 44. на семафору је било 1:1.

Експресно изједначење Слободи је донио Дарко Тодоровић.