PL BiH: Željo do boda senzacionalnim golom golmana!

Sva tri meča popdnevnog termina Premijer lige BiH završena su identičnim rezultatom - 1:1.

Fudbal 07.04.2018 | 19:30
Plavi sa Grbavice su na odmor otišli sa jednim golom zaostatka.

Dino Ćorić je u petercu pronašao Dražena Bagarića koji se odlično snašao i grudima savladao Vedrana Kjosevskog.

Gosti iz Širokiog Brijega su vodili sa mininmalnih 1:0 sve do finiša, kada je golman "Plavih Vedran Kjosevski u četvrtom minutu nadoknade vremena postogao rijetko viđen pogodak sa 60 metara.

Najzanimiljivije detalje sa utakmice Željezničar - Široki Brijeg možete pogledati OVDJE.

Iako su spasili jedan bod, izabranici Admira Adžema su dali priliku Zrinjskom da se sa pobjedom protiv Sarajeva vrati u trku za titulu.

Radnik i Krupa su u Bijeljini odigrali prvo poluvrijeme za zaborav, ali u drugom su ipak popravili utisak.

Krupa, koja igra polufinale Kupa BiH,  je došla u "šarenom" sastavu, ali ipak stigla do vođstva kada je Jovo Lukić savladao Mladena Lučića, a bod za domaćine je donio Dušan Martinović samo četiri minuta kasnije.

Ono najvažnije na utakmici Mladosti i Slobode u Doboj - Kaknju se desilo u prvom poluvremenu.

I to za jedan minut!

Mladost je do vođstva došla u 43. minutu preko Aldina Šišića, a već u 44. na semaforu je bilo 1:1.

Ekspresno izjednačenje Slobodi je donio Darko Todorović.