ПОР: Очекивано - Гимараиш суров против Рио Авеа!

Четврти узастопни тријумф Виторије без примљеног гола!

Фудбал 07.04.2018 | 10:45
Виторија Гимараеш обрисала је патос са Рио Авеом. Домаћин је славио са 3:0 у премијерној утакмици 29. кола Примеире, мада резултат и не осликава баш веродостојно оно што се дешавало на терену.

Домаћин је већ у првом полувремену решио питање победника, пошто је сва три гола постигао у том периоду. У наставку утакмице Рио Аве је преузео иницијативу, имао је више напада али чак није успео ни да ублажи пораз.

Ствари су за госте кренуле по лошем у 22. минуту када је аутогол постигао Марсело. Седам минута касније предност Гимараеша удвостручио је Жубал, а у 41. минуту на 3:0 повисио је Рафаел Мартинс.

Ово је Виторији била четврта узастопна победа над Рио Авеом и то без примљеног поготка. А рачунајући и вечерашњи меч дала их је укупно 10.

ПОРТУГАЛ 1 - 29. КОЛО