Деби из снова Ричмонда Боаћија: Гол послије 18 минута!

Ђангсу бољи од Теде - 2:1.

Фудбал 01.04.2018 | 17:45
Деби у Црвеној звезди је био врло добар, а прва утакмица у Ђангсуу је била одлична! Некадашњи нападач црвено-белих Ричмонд Боаћи имао је деби из снова у Кини.

Било му је потребно свега 18 минута да постигне првенац у новом клубу и тако се захвали навијачима Шангсуа на топлој добродошлици. Популарни Боаћко се опоравио од повреде листа, ушао је у игру у 57.минуту на одузшевљење домаће публике која је дошла да испрати меч против Теде. На крају домаћи навијачи су имали великог разлога за славље: Ђангсу - Теда 2:1.

Мучио се домаћин да пробије одбрану гостију. Међутим, после уласка Боаћија домаћин је појачао притисак. И награда је стигла у 75.минуту. Преузео је одговорност Боаћи и погодио са пенала. Имао је и шансу пре тога.

Само два минута касније Алекс Тешеира, други странац у редовима домаћина, удвостручио је предност Ђангсуа.

Тада је победник био познат. Истина Теда је успела да унесе дозу дрматике у меч.

После четири одиграна кола Ђангсу има две победе и два пораза.