Debi iz snova Ričmonda Boaćija: Gol poslije 18 minuta!

Đangsu bolji od Tede - 2:1.

Fudbal 01.04.2018 | 17:45
Debi u Crvenoj zvezdi je bio vrlo dobar, a prva utakmica u Đangsuu je bila odlična! Nekadašnji napadač crveno-belih Ričmond Boaći imao je debi iz snova u Kini.

Bilo mu je potrebno svega 18 minuta da postigne prvenac u novom klubu i tako se zahvali navijačima Šangsua na toploj dobrodošlici. Popularni Boaćko se oporavio od povrede lista, ušao je u igru u 57.minutu na oduzševljenje domaće publike koja je došla da isprati meč protiv Tede. Na kraju domaći navijači su imali velikog razloga za slavlje: Đangsu - Teda 2:1.

Mučio se domaćin da probije odbranu gostiju. Međutim, posle ulaska Boaćija domaćin je pojačao pritisak. I nagrada je stigla u 75.minutu. Preuzeo je odgovornost Boaći i pogodio sa penala. Imao je i šansu pre toga.

Samo dva minuta kasnije Aleks Tešeira, drugi stranac u redovima domaćina, udvostručio je prednost Đangsua.

Tada je pobednik bio poznat. Istina Teda je uspela da unese dozu drmatike u meč.

Posle četiri odigrana kola Đangsu ima dve pobede i dva poraza.