ИТА: Кикс Јувеа! Важна побједа Сасуола за опстанак!

Фудбалери Сасуола савладали су на гостовању Удинезе са 2:1 у првом мечу 29. кола Серије А.  Кикс Јувентуса против СПАЛ, шанса за Наполи! Екипа Јувентуса одиграла је 0:0 на гостовању против СПАЛ-а.  СПАЛ вратио Наполи у живот - Јуве изгубио два бода! Јувентусу бод у Ферари. . .

Фудбал 18.03.2018 | 10:15
Гости из Модене дошли су до веома важног тријумфа, пошто сада имају три бода више од СПАЛ који се налази у зони испадања.

Домаћи фудбалери наставили су са очајним партијама јер су уписали чак пети пораз заредом у домаћем шампионату.

У првих 40 минута игре није било пуно прилика, а онда смо у завршници полувремена видели два брза гола. Сасуоло је повео у 42. минуту преко Аднана који је постигао аутогол, док је само два минута касније Фофана изједначио на 1:1.

Велику победу Сасуолу донео је Сенси у 76. минуту када га је одлично проиграо Политано.

Удинезе у наредном колу гостује Аталанти, односно Сасуоло Наполију.

Кикс Јувентуса против СПАЛ, шанса за Наполи! Екипа Јувентуса одиграла је 0:0 на гостовању против СПАЛ у 29. колу Серије А.

Актуелни шампион Италије очекивано је имао иницијативо на овом мечу, али није успео да искористи нити један од 10 шутева ка голу противника.

Ово је био тек трећи реми "Старе даме" у шампионату, док је СПАЛ дошао до неочекивано веома важног бода.

Клуб из регије Емилија-Ромања сада се налази са на 17. месту са бодом више од Кротонеа.

Овај кикс Јувентуса покушаће да искористи Наполи, који би евентуалном победом над Ђеноом дошао на два бода заостатка.

Екипа Масимилијана Алегрија у наредном колу дочекује Милан, док СПАЛ гостује Ђенои.

Умјесто са седам, Јуве ће данашњи дуел Наполија и Ђенове дочекати са пет бодова предности.

Домаћини су се у првих 15 минута "надигравали" са гостима из Торина, и то прилично успјешно, а у остатку меча се бранили и освојили велики бод у борби за опстанак, а успут прекинули низ од 12 узастопних побједа чете Макса Алегрија:

СПАЛ - ЈУВЕНТУС 0:0!

"Стара дама" је у Ферари "топло" дочекана од стране домаћих навијача који нису престајали да бодре свој тим током свих 90 минута.

А са таквом подршком, и уз мало среће, домаћи фудбалери су одбијали напад за нападом. Јувентус је доминирао, "живио" у противничкој половини, низао прилике и полуприлике испред гола Алекса Мереа. Редом су покушавали Квадво Асамоа, Даглас Коста, Паоло Дибала, Марио Манџукић, Алекс Сандро, али без успјеха.

Ово је био четврти везани меч без пораза у Серији А за СПАЛ, док је Јувентус у низу од 16 утакмица без пораза, 14 побједа, са гол разликом 30:1.

Евертон Луиз, бивши играч Партизана, је провео посљедњих 10 минута на терену и зарадио жути картон због оштог старта над Андреом Барзаљијем.