ФРА: Јоветићу пет минута довољно за мајсторију!

Монаку је суђено да буде други! Црногорски нападач дао први гол у победи над Стразбуром.

Фудбал 09.03.2018 | 23:42
Монако наставља успешно да бежи Марсељу у борби за друго место у француском шампионату. Кнежеви су као гости победили Стразбур са 3:1 у премијерној утакмици 29. кола Лиге 1 и сада опет имају седам бодова вишка у односу на главног конкурента.

То је фудбалерима Монака била шеста победа у последњих седам утакмица, а Стразбур је уписао четврти пораз у пет мечева.

Веома добру партију пружио је црногорски нападач. Он је био стартер уместо ровитог Радамела Фалкаа и искористио је то на најбољи начин. Већ у петом минуту довео је гостујућу екипу у вођство.

Међутим, Стразбур је ове сезоне показао да уме да се испрси пред великанима. И храбро је одиграо и против Монака, па је у 19. минуту Бахокен изједначио и улио наду.

Она је, додуше, трајала само два минута, а онда је Рони Лопеш вратио предност на страну Монака. Испоставиће се да је четири минута пре краја првог полувремена Фабињо поставио коначан резултат.

ФРАНЦУСКА 1 - 29. КОЛО