ГРЧ: Дауда и другови саплели АЕК, а у Солуну трљају руке!

У малом атинском дербију Атромитос освојио бод и оставио ПАОК на врху!

Фудбал 26.02.2018 | 21:00
Какву шансу је пропустио АЕК! Били су Атињани лидери грчког шампионата неких 13 минута у понедељак увече, али их је се те позиције скинуо нападач Атромитоса, Египћанин Амр Варда и на њега вратио свој матични клуб ПАОК.

Последњи меч 23. кола Суперлиге у атинском предграђу Перистери завршен је ремијем 1:1, а АЕК-у је ово био 26 дуел без пораза у свим такмичењима.

Ипак, слаба је то вајда за тренера Манола Хименеза јер заиста имала све у својим рукама после водећег гола Серхија Арауха у 68. минуту.

Некадашњи нападач Црвене звезде Абиола Дауда предводио је напад домаће екипе, али је у јунака израстао Варда који је летос дошао на позајмицу из ПАОК-а-

А 10 минута пре краја утакмице управо је овај Египћанин затресао мрежу славног градског ривала и поставио коначан резултат.

ГРЧКА 1 - 23. КОЛО: