GRČ: Dauda i drugovi sapleli AEK, a u Solunu trljaju ruke!

U malom atinskom derbiju Atromitos osvojio bod i ostavio PAOK na vrhu!

Fudbal 26.02.2018 | 21:00
Kakvu šansu je propustio AEK! Bili su Atinjani lideri grčkog šampionata nekih 13 minuta u ponedeljak uveče, ali ih je se te pozicije skinuo napadač Atromitosa, Egipćanin Amr Varda i na njega vratio svoj matični klub PAOK.

Poslednji meč 23. kola Superlige u atinskom predgrađu Peristeri završen je remijem 1:1, a AEK-u je ovo bio 26 duel bez poraza u svim takmičenjima.

Ipak, slaba je to vajda za trenera Manola Himeneza jer zaista imala sve u svojim rukama posle vodećeg gola Serhija Arauha u 68. minutu.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Abiola Dauda predvodio je napad domaće ekipe, ali je u junaka izrastao Varda koji je letos došao na pozajmicu iz PAOK-a-

A 10 minuta pre kraja utakmice upravo je ovaj Egipćanin zatresao mrežu slavnog gradskog rivala i postavio konačan rezultat.

GRČKA 1 - 23. KOLO: