БЕЛ - Андерлехтов ролеркостер: Од 4:0 до 5:3! Дебитовао Маркец!

Луд меч у Бриселу - 5:3!

Фудбал 25.02.2018 | 20:20
Довољно су играчи Андерлехта кидали живце навијачима ове сезоне, практично су се опростили од титуле и пре плеј-офа. Данас су и поред победе наставили са старом праксом.

Андерлехт је славио против Мускрона (5:3), али је фановина приредио незабораван ролеркостер. Славни клуб из Брисела имао је огрмну предност. Серију голова започео је Мориока (26.минут), а наставио је најбољи играч меча Теодорчук. Украјинац је разносио одбрану екипе за коју је играо Никола Гулан. Хет триком који је закључио у 61.минуту донео је Андерлехту великих 4:0.

Међутим, није ту била стављена тачка на луду утакмицу у Бриселу. За 14 минута Мускрон је постигао три гола и оживео меч. Дрхтали су навијачи Андерлехта, али је на крају Мориока другим поготком решио диелем.

За љубитеље фудбала у Србији најважнија вест гласи: Лазар Марковић се вратио на велику сцену. Он је у 71.минуту заменио Кумса.