BEL - Anderlehtov rolerkoster: Od 4:0 do 5:3! Debitovao Markec!

Lud meč u Briselu - 5:3!

Fudbal 25.02.2018 | 20:20
Dovoljno su igrači Anderlehta kidali živce navijačima ove sezone, praktično su se oprostili od titule i pre plej-ofa. Danas su i pored pobede nastavili sa starom praksom.

Anderleht je slavio protiv Muskrona (5:3), ali je fanovina priredio nezaboravan rolerkoster. Slavni klub iz Brisela imao je ogrmnu prednost. Seriju golova započeo je Morioka (26.minut), a nastavio je najbolji igrač meča Teodorčuk. Ukrajinac je raznosio odbranu ekipe za koju je igrao Nikola Gulan. Het trikom koji je zaključio u 61.minutu doneo je Anderlehtu velikih 4:0.

Međutim, nije tu bila stavljena tačka na ludu utakmicu u Briselu. Za 14 minuta Muskron je postigao tri gola i oživeo meč. Drhtali su navijači Anderlehta, ali je na kraju Morioka drugim pogotkom rešio dielem.

Za ljubitelje fudbala u Srbiji najvažnija vest glasi: Lazar Marković se vratio na veliku scenu. On je u 71.minutu zamenio Kumsa.