БЕЛ: Штрумпфови малтретирали Антверпен!

Генк у другом полувремену потпуно сломио отпор гостију.

Фудбал 23.02.2018 | 23:54
Генк је ушао у форму, ту више нема дилеме. Популарни Штрумфови су на својој Кристал арени убедљиво победили Антверпен са 4:0 у премијерној утакмици 28. кола белгијске Ередивизије.

То је Генку био четврти тријумф у последње три утакмице. Руку на срце, гости вероватно нису заслужили овако убедљив пораз.

Све је почело у петом минуту поготком Руслана Малиновског, а онда је у 37. минуту Дилан Батубинсиказарадио црвени картон и Антверпен је остао са играчем мање на терену.

Тек у финишу утакмице домаћи су успели да искористе бројчану предност. У 78. минуту вођство је дуплираоАлехандро Позуело, седам минута касније на 3:0 повисио је Карелис, а коначан резултат поставио јеДијумерси Ендонгала минут пре краја утакмице.

БЕЛГИЈА 1 - 28. КОЛО