ТУР: Галата се вратила на врх, Гомис пуцао рафалом!

Лукач зауставио Етоа! Тим из Истанбула сигуран против Бурсе - 5:0!

Фудбал 23.02.2018 | 21:00
Фатих  Терим је намерачио да врати титулу у жуто-црвенио део Истанбула! А када Император нешто жели, онда то обично уи узме. Галатасарај се вратио на лидерску позицију турског првенства, пошто је као домаћин био бољи од Бурсе - 5:0.

Била је то класична игре мачке и миша. Бурса није имала снаге да се озбиљније супротстави квалитетнијем ривалу. Брзо су гости потонули. Начео их је Гомис у 11.минуту, а када је у финишу првог полувремена искључен Еконг знало се да ће великан из Истанбула пешке доћи до тријумфа.

Галтасарај је у наставку појачао притисак. Гости су још и добро прошли. Погађали су Родригез, Азис и сјајни Гомис.

Много неизвеснији дуел виђен је између Акхисара и Коње, иако резултат не говори то - 3:0.Некадашњи голман Партизана Милан Лукач имао је одлично вече. Зауставио је све покушаје Самјуела Етоа и другова.

На другој страни погађали су Селезњов и Сержињо.

ТУРСКА 1 - 23. КОЛО