ТУР - Галата у епизоди: Тако се не постоје шампион!

Жуто-црвени поражени на гостовању Касимпаши - 1:2.

Фудбал 19.02.2018 | 11:30
Тако се не постаје шампион! Галтасарај овог поподнева није прошао тест карактера. Имали су све на гостовању Касимпаши ученици Фатиха Терима све, а добили су једно велико ништа.

Истанбул Башахшехир се после 22.кола шепури на лидерској позицији: Касимпаша - Галатасарај 2:1.

Жуто-црни су одлично почели дуел против градског ривала. Играо се 37.минут сусрета када је севнула контра гостију. За реализацију је био задужен Гари Родригез. Мајсторски је у 37.минуту окренуо ривала и потом погодио супротне рашље.

Чинило се да је Галатасарај на добром путу. Међутим, штопер гостију Азис пуцао је у слепочницу свом тиму. Неопрезно је стартовао и скривио једанестерац. Довољно да Касимпаша изједначи и врати меч на почетак.

У наставку психолошка предност је била на страни домаћина. Јели су минуте и на крају сачекали свој тренутак. И он је дошао. Погодио је Коита за велико славље навијача Касимпаше.