ПАОК наставио марш ка титули, Пријовић опет сјајан!

Гол и асистенција српског нападача у победи над Ларисом.

Фудбал 13.02.2018 | 12:15
Александар Пријовић игра сезону живота, а ПАОК корак по корак иде ка шампионској титули у Грчкој. Солунски црно-бели су на свом терену победили Ларису са 3:0 у последњем мечу 21. кола и вратили се на лидерску позицију на табели.

Ово је екипи ПАОК-а била 14. узастопна победа у свим такмичењима, а Пријовић је наставио голгетерски низ.

Српски нападач је вечерас наместио, па постигао гол и показао још једном да у овом тренутку представља главну покретачку снагу солунског клуба.

Он је у 12. минуту најпре асистирао у Вијеирињи којем није било тешко да из непосредње близине погоди празну мрежу. Пет минута пре краја првог полувремена било је 2:0, а у стрелце се уписао Фернандо Варела.

Коначан резултат поставио је Пријовић у 48. минуту, а то му је био 13. првенствени гол, односно 19. у свим такмичењима ове сезоне.