PAOK nastavio marš ka tituli, Prijović opet sjajan!

Gol i asistencija srpskog napadača u pobedi nad Larisom.

Fudbal 13.02.2018 | 12:15
Aleksandar Prijović igra sezonu života, a PAOK korak po korak ide ka šampionskoj tituli u Grčkoj. Solunski crno-beli su na svom terenu pobedili Larisu sa 3:0 u poslednjem meču 21. kola i vratili se na lidersku poziciju na tabeli.

Ovo je ekipi PAOK-a bila 14. uzastopna pobeda u svim takmičenjima, a Prijović je nastavio golgeterski niz.

Srpski napadač je večeras namestio, pa postigao gol i pokazao još jednom da u ovom trenutku predstavlja glavnu pokretačku snagu solunskog kluba.

On je u 12. minutu najpre asistirao u Vijeirinji kojem nije bilo teško da iz neposrednje blizine pogodi praznu mrežu. Pet minuta pre kraja prvog poluvremena bilo je 2:0, a u strelce se upisao Fernando Varela.

Konačan rezultat postavio je Prijović u 48. minutu, a to mu je bio 13. prvenstveni gol, odnosno 19. u svim takmičenjima ove sezone.