Торонто не спушта испод "стотке"!

Недељни матине НБА лиге донео још једну убедљиву победу лидера Источне конференције.

Кошарка 12.02.2018 | 00:15
Претходни пут када су ове сезоне гостовали у Шарлоту, кошаркаши Торонта убацили су 129 поена (129:111). У недељном матинеу НБА лиге, лидер Истончне конференције био је за нијансу блажи...

Шарлот - Торонто 103:123 (30:26, 29:32, 19:28, 29:33).

Домаћин је утакмицу отворио серијом 10:0, али то није било довољно. Резултатска неизвесност трајала је само до полувремена, а потом су гости у трећој четвртини преломили дуел и успели да се "одлепе".

Најефикаснији у редовима Торонта био је Демар Дерозан са 25 поена и осам асистенција. Поен мање убацио је Си Џеј Мајлс, а Јонас Ваначијунас 21, уз девет скокова.

Екипу Шарлота предводио је Кемба Вокер са 23 поена и девет асистенција.

Торонту је ово била пета узастопна победа, а чак осам утакмица у низу у којој су Репторси убацили више од 100 поена!

Извор: мондо.рс