Toronto ne spušta ispod "stotke"!

Nedeljni matine NBA lige doneo još jednu ubedljivu pobedu lidera Istočne konferencije.

Košarka 12.02.2018 | 00:15
Prethodni put kada su ove sezone gostovali u Šarlotu, košarkaši Toronta ubacili su 129 poena (129:111). U nedeljnom matineu NBA lige, lider Istončne konferencije bio je za nijansu blaži...

Šarlot - Toronto 103:123 (30:26, 29:32, 19:28, 29:33).

Domaćin je utakmicu otvorio serijom 10:0, ali to nije bilo dovoljno. Rezultatska neizvesnost trajala je samo do poluvremena, a potom su gosti u trećoj četvrtini prelomili duel i uspeli da se "odlepe".

Najefikasniji u redovima Toronta bio je Demar Derozan sa 25 poena i osam asistencija. Poen manje ubacio je Si Džej Majls, a Jonas Vanačijunas 21, uz devet skokova.

Ekipu Šarlota predvodio je Kemba Voker sa 23 poena i devet asistencija.

Torontu je ovo bila peta uzastopna pobeda, a čak osam utakmica u nizu u kojoj su Reptorsi ubacili više od 100 poena!

Izvor: mondo.rs