БЕЛ: Ватромет голова у Брижу!

Шарлроа се вратио из мртвих! Дерби меч 25. кола Про лиге завршен ремијем 3:3.

Фудбал 05.02.2018 | 11:30
Када играју Бриж и Шарлроа увек буде голова, али је недељу увече баш пљуштало на Јан Брејдел стадиону. На крају, није било победника - 3:3 у дерби мечу 25. кола белгијске Про лиге, а Бриж је задржао великих 11 бодова предности у односу на другопласирани Шарлроа.

Било је доста преокрета, а може се рећи да је Шарлроа искористио готово све своје прилике за голове. Гости су повели 23. минуту преко Марка Иламахаритре, а само два минута касније изједначио је Ентони Лимбомбе.

У 31. минуту су поново гости дошли до предности када је мрежу Брижа затресао Гатеан Хендрикс. Деловало је да ће све кренути по злу за домаће када Руд Вормер седам минута касније није искористио пенал.

Ипак, Бриж је фуриозно кренуо у другом полувремену, па је Ханс Ванакен изједначио у 49. минуту, а када је Весли у 74. минуту донео преокрет домаћину. Радост домаћих навијача трајала је само шест минута, а онда је Иранац Кавех Резеи поставио коначан резултат.

БЕЛГИЈА 1 - 25. КОЛО: