ФРА - Куп: Нејмаре одмори, ту су Рабио и Пасторе!

ПСЖ сигуран у Купу Француске против Генгана - 4:2.

Фудбал 24.01.2018 | 21:40
Нема Нејмара, али има довољно магије. Сасвим логично ако се зна каквим кадром располаже тренер Парижана Унаи Емери. Иако је искусни стручњак мешао кадар пелцер из првенства Свеци су пренели и на Куп Француске: ПСЖ - Генган 4:2.

Било је свега на Парку Принчева. Истина, домаћин је играо у шареном саставу, без прве звезде Нејмара, међутим гостима није било помоћи. Једноставно дошла је до изража разлика у класи. Уједно ПСЖ је искористио прилику да зацели ране после првенственог пораза од Лиона.

Када је у 25.минуту Деукс погодио споствену мрежу, а ПСЖ повео са 2:0 (претходно је погодио и Рабио), чинило се да гостима прети озбиљна катастрофа. Ипак, Генган је одиграо прилично храбро. Истина, гости нису имали шта да изгубе.

Смањили су резултат до краја првог полувремена. Ипак, Свеци су са њих били неухватљиви. Када год су гости помислили да могу да ухвате изненађење јављали су се домаћини. Погађали су још Маркињос и одличним ударцем главом Пасторе.

Врло занимљив меч одиграли су Монпеље и Лоријен. Виђена је права киша голова, али на крају су славили домаћини - 4:3.