Главни им је играч, а не знају му презиме!

Марко Арнаутовић је у сјајној голгетерској серији, па би у Вест Хему могли да науче како се презива. . .

Фудбал 27.12.2017 | 09:00
Вест Хем је клуб дуге традиције, познат у свету, међутим, тренутно у клубу не раде у складу са репутацијом.

Екипа се после 20 утакмица Премијер лиге налази на само бод од опасне зоне, а на "Боксинг деј" је одиграла нерешено са Борнмутом у гостима - 3:3.

Била је то врло узбудљива утакмица, пошто су "чекићари" повели, па губили 1:2, а затим головима Марка Арнаутовића у 81. и 89. минуту поново стигли до предности. Калум Вилсон им је, ипак, покврио славље у трећем минуту надокнаде...

Двоструки стрелац, Арнаутовић, тренутно је у најбољој форми од свих играча Вест Хема, пошто је постигао пет голова у последњих пет првенствених утакмица - колико је дао у 38 утакмица пре тога.

То, ипак, као да је промакло економу клуба из Лондона, па је репрезентативац Аустрије у уторак на стадиону "Виталити" носио дрес са погрешно написаним презименом - Арноутовић.

Извор: мондо.рс