ШПА: Еспањол нанео први пораз Атлетику ове сезоне!

Лош фудбал у Барселони, али то домаћину неће сметати - 1:0.

Фудбал 22.12.2017 | 23:36
Баш тврдо - потпуно очекивано, са изненађујућим крајем. Тако се може окараткетисати меч између Еспањола и Атлетико Мадрида који је завршен резултатом 1:0 (0:0). Деловало је све до 88. минута да ће бити 0:0, али је Серхио Гарсија постигао гол после добре акције домаћина и нанео Атлетику први пораз у сезони у Примери!

Прво полувреме је било прилично досадно, а први део другог дела још досаднији. Потом је било мало узбуђења.

Серхио Гарсија је у 68. минуту имао добру шансу, али је шутирао поред гола. Отприлике је минут касније и Годин дао гол, али је он поништен због фаула. Гамеиро је у 75. минуту имао зицер, али је шутирао слабо ка голу. Потом је и Облак добро одраговао на другој страни.

Деловало је све до 88. минута да неће бити голова, а онда је Еспањол направио лепу акцију, пребацивао лопту с једне стране на другу. Гарсија се нашао на месту и лепо погодио.

Еспањол је савладао Атлетико његовим оружјем.

Тако је завршен први судар клубова из градова Мадрида и Барселоне. Надамо се само да ће сутра у Ел Класику бити бољи фудбал од овога вечерас.

Мада, брига баш домаћина да ли је фудбал био добар. Три бода су остала у Барселони. То је њима најважније.